Vedeli ste o tom, že kedysi bol Method Man z legendárneho Wu-Tangu v seriáli od Marvelu? Prečítaj si o tom viac!

Máme tu štvrtok a v duchu známeho Throwback Thursday sme si pre vás pripravili malú popkultúrnu chuťovku. Chceme si totiž spolu s vami zaspomínať na to, ako sa v jednom zo známych marveláckych seriálov objavila aj legenda z Wu-Tang Clanu – Method Man!

Method Man a Marvel?

Reč je konkrétne o seriály Luke Cage. V roku 2015 začali na Netflixe pribúdať seriály o menej známych hrdinoch zo sveta Marvel komiksov. Tí sa síce nedočkali filmov, ale zato sme na známej streamovacej platforme dostali veľmi kvalitné seriály. Išlo o tituly ako Daredevil, Jessica Jones, Iron Fist, Punisher alebo aj Luke Cage. Tieto seriály samozrejme vychádzali postupne a majú niekoľko sérií. V prvej sérii seriálu o nepriestrelnom a výnimočne silnom černochovi menom Luke Cage si malú úlohu strihol aj spomínaný Method Man!

Nepriestreľná láska!

Method Man v Lukeovi Cageovi stvárňuje samého seba. Po vyššieuvedenej scénke v obchode sa neskôr ukázal aj v rádiu, kde dokonca aj zarapoval vec s názvom „Bulletproof Love“. Tak sa volá skladba, ktorá vznikla práve pre tento seriál!

Vráti sa niekedy Luke Cage?

Napriek svojej nespornej popularite, je zatiaľ ešte stále otázne, či sa Luke Cage niekedy na Netflix vráti aj s treťou sériou svojho seriálu. Po druhej sérii sa totiž ohlasy na jeho kvalitu stali nie zrovna pozitívnymi. Tento seriál s veľmi výraznou černošskou kultúrou by podľa názoru fanúšikov mal určite pokračovať a je jasné, že by sme jeho ďalšie série rozhodne uvítali. Zároveň teraz, kedy sa MCU seriály stávajú reálne dôležitými pre vývoj celého filmového univerza, návrat Lukea Cagea môže byť naozaj iba otázkou času!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu