Ako ste si mohli všimnúť, po každom víkend sa Vám v jednom článku snažíme zhrnúť podstatné novinky z uplynulého víkendu. Výnimkou nebol ani ten posledný, v ktorom sme sa dočkali viacerých zaujímavých skladieb či udalostí. Blíži sa koniec roka a my vieme, že práve posledné mesiace bývajú vždy čo sa týka singlov a albumov najaktívnejšie. Nebudeme naťahovať, prejdime ku spomínaným novinkám.

Kaliho koniec kariéry je už dostatočne rozobratá téma, ktorá ale začína naberať reálne kontúry. Mimoriadne aktívny rok Kali zakončí albumom s príznačným názvom Dovi, Dopo. S najnovšou skladbou Uvoľni sa, na ktorej mu hosťuje Čis T, spustil Kali predpredaj svojho CD, ktoré si môžeš zakúpiť tradične na stránke dezertmusic.sk.

https://www.youtube.com/watch?v=IswvfHTrRRk

Pre fanúšikov, ktorí sa aspoň zbežne orientujú v „novej škole“ nášho rapu, bude TeamDragon určite známy pojem. Chalani tvorili špecifický štýl hudby, ktorý si našiel svojich poslucháčov. Tí od chalanov čakali aj celistvejšie projekty, ktorých sa bohužiaľ už nedočkáme. Nie že by jednotliví členovia prestali tvoriť, ale TeamDragon ako celok už fungovať nebude. Všetko vysvetlil tiež člen crew Tisci, ktorý s vydanou novinkou Key Key pridal na Instagram aj vysvetlenie, prečo je tomu tak. Na Amidove vyjadrenie si ešte budeme musieť počkať.

View this post on Instagram

19:00 Key Key online !!!!! Je čas. Vždy keď začína niečo nové musia byt veci upratané. Našu hudbu s @amida_dragon ste mali radi a mate aj pravo vedieť čo sa stalo. Pred dvoma rokmi sme spojili dve silne crew a to moju a jeho a nazvali to TeamDragon dokopy asi 8 ludí. Postavili sme študio vďaka investicii od @viktorio_sicario robili sme bangre hrali sme koncerty všetko bolo TOP. Amida bol vždy taka hadia povaha ale pokym neojebal Viktora o peniaze ktore mu dal nato aby dokončil jeho dlhoočakavaný album a plus nedojebal vztahy s chlanmi z Pezinku ktory na jeho albume pracovali tak sme si tohto hadika krmili každy večer v inej dobrej reštike. #amidanov20nikdy Odsunuli sme ho od nas a makali ešte viac cela crew na tom čo tu chceme vybudovať a jemu to tak nedalo spat to že mame progres, že nas vyhodil z našho vlastneho študia a nechal si ho sam pre seba. Samozrejme všetko cez telefon nemal gule sa snami stretnuť. Samozrejme nevedel splacať najom plus sa zistilo že po dobu ked sme mu davali cash aby ho zaplatil tak najom nebol vyplateny, hlavne že mal nove handry, tak ho odtial vyjebali a ma na krku exekuciu #wellplayed ? Viktor sa tiež zabezpečil aby mu bola vratena investicia ? chcel to zahrat pred frajcou a chalanmi s ktorymi chcel robit na našho šefa a dopadol s 2 exekuciami na krku ? To je všetko týmto som chcel iba dať veci na pravu mieru. Ak si chcete tieto moje veci potvrdiť tak sa spytajte hocikoho zo stareho TeamDragon alebo hocikoho z Bratislavy a okolia aky je to had. #mier

A post shared by LOVe ??? (@tisciii) on

Albumy budú vydávať aj Delik a Fobia Kid, ktorí postupne na YouTube vyhadzujú skladby zo svojich počinov. Tento víkend to konkrétne boli single DÍKYDÍKYDÍKY a Exit.

Iste ste si všimli, že na kanáli DONFANTASTICKYPESS začali postupne pribúdať pôvodné Rytmusove videoklipy, ktoré boli doteraz rozmiestnené a rozhádzané na iných neoficiálnych kanáloch. Tento víkend sme sa dočkali pôvodného dvojklipu Potrebujem Tvoju Nenávisť a Temeraf. Príjemná nostalgia, však?

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu