Ako vyzerá trailer za ťažké milióny?! Eminem, Snoop Dogg a ďalšie legendy píšu históriu

Už keď sa prvýkrát zverejnili mená výnimočnej Super Bowl LVI Halftime Show 2022, väčšina rapových fanúšikov z nich jednoducho padla na zadok. To však ešte niko nevedel, že aký výborný trailer nám Pepsi uvarí krátko pred samotnou udalosťou. Eminem a Snoop Dogg z nadpisu totiž nie sú jediní, kto sa na tomto ohromnom evente zúčastnil.

Eminem, Snoop Dogg, Dr. Dre, Mary J. Blige a Kendrick Lamar

Toto sú mená, ktoré nás poctia svojou show na azda najsledovanejšou šporovou udalosťou za veľkou mlákou. Spomínaný Super Bowl je odjakživa eventom, počas ktorého sa svet vždy dočká výnimočných hudobných vystúpení. V posledných rokoch nechýbali ani exkluzívne trailery na očakávané filmy alebo videohry.

Trailer za ťažké milióny?

Aktuálne sme v posledných dňoch na oficiálnom YouTube kanáli Pepsi (prepáč Joe Trendy) dočkali upútavky, ktorá všetky veľké mená doslova povoláva na písanie histórie. Všekých menovaných v ňom vytrháva z ich života telefonát, po ktorom sa presúvajú na SoFi Stadium v Kalifornii. Eminem bojoval rýmami so svojím mladším ja, Dr. Dre si žije svoj život legendy, Kendrick píše (dúfajme!) nejaké nové bary, Snoop Dogg flexí typickú West Coast hydrauliku a Mary J. Blige…  si necháva urobiť vlasy a mejkap. Nuž, každopádne sa naozaj máme na čo tešiť.

Poď to precítiť spoločne s nami!

Prečítaj si tiež:

Eminem zotrel Tekashiho jednou vetou (Novinka)

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu