TOPKAST no.12: Majk Spirit, Osťo a Fredy Ayisi ťa inšpirujú na ceste životom

0

Podcasty sa stali neoddeliteľnou súčasťou našich životov, pričom počas pandémie sa s nimi akoby roztrhlo vrece. Uchytiť sa nie je jednoduché, pretože ľudia si môžu vyberať z veľkého spektra možností. To je ale aj dobre, kvalita následne ide nahor. Jeden z najsledovanejších podcastov uplynulých mesiacov je TOPKAST, ktorého hlavnými protagonistami sú Majk Spirit a hypeman Osťo.

Nebudeme si klamať, Majkovi Spiritovi aj Osťovi pri tvorbe spoločného podcastu pomohol fakt, že už mali svoju základňu fanúšikov, ktorá ich pravidelne sleduje. Na druhej strane, to je samo o sebe iba predpoklad, nie istota toho, že podcast bude úspešný. TOPKAST prináša zaujímavé myšlienky, niekedy naozaj hlboké zamyslenie, názory na život a v uplynulom období aj zaujímavých hostí, ktorými boli napríklad Adela Vinczeová, Bekim alebo Marián Gáborík. Jednoducho, ak máte radi Majka Spirita a Osťa z rapového sveta, prídete si na svoje, ak ale nie ste veľkými priaznivcami rapu (čo ale potom robíte na tomto mieste?), tak si ani v tom prípade nebudete sklamaní.

Hosťom v časti číslo dvanásť bol Fredy Ayisi, ktorého väčšina z vás pozná určite hlavne vďaka tomu, že je tanečník. V tom, čo robí je naozaj vynikajúci, pričom dlhodobo sa udržuje medzi najlepšími a svedčí o tom aj fakt, že tancu sa vo veľkej miere venoval už v roku 1992, čo je, keď to napíšeme nadnesene, poriadne dávno. V kombinácii s Osťom a Majkom Spiritom dali dokopy debatu, ktorá vás, teda aspoň si myslíme, obohatí hneď v niekoľkých smeroch. Aj obaja hlavní protagonisti tohto podcastu sa zhodli, že sa jedná o doposiaľ jednu z najpodarenejších epizód.

My s tým môžeme súhlasiť, ale ako ste si už zvykli, samotný názor necháme na vás. TOPKAST číslo 12 má približne osemdesiat minút, čo nie je ani málo ani veľa, ale tak akurát. Sú totiž viaceré typy ľudí a niektorí diváci si niekedy nezapnú rozhovor len preto, že je príliš krátky alebo príliš dlhý. Neverili by ste, ale funguje to tak. A čo sa týka Majka Spirita, už čoskoro na našom webe nájdete diel rubriky Na prvé počutie, ktorý bude o novom albume skupiny H16, ktorý nesie názov Lockdown Music.

Foto: Majk Spirit, Osťo, Fredy, Ayisi, TOPKAST, YouTube 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here