Slovenský herec Tomáš Maštalír je populárny nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike. Aktuálne je diskutovanou témou aj medzi rapovou komunitou. Dôvodom je fakt, že sa v populárnom seriáli zahral na Yzomandiasa.

Tomáš Maštalír ako Yzomandias

Slovenský herec Tomáš Maštalír je aktuálne hviezdou českého seriálu Druhá šanca, ktorí môžete poznať aj z našich obrazoviek, kde je zas hlavnou postavou Ján Koleník. Jedná sa pôvodom o taliansku sériu, ktorú sa rozhodli spracovať Slováci aj Česi.  Maštalír hrá lekára, pričom celý TV seriál sa odohráva v nemocničnom prostredí.

Aktuálne sa populárny herec stal hviezdou internetu, pretože v jednom z uplynulých dielov zarapoval časť songu „Kawasaki“, ktorého autorom je český rapper Yzomandias. Člen MILIONS PLUS patrí medzi najväčšie rapové postavy našich západných susedov. Zrejme aj preto tvorcovia vybrali do dielu jeho skladbu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SUPASPICYBOIS (@supaspicybois4.0)

No čo na to hovoríte? Mohol by byť Maštalír súčasťou slovenskej alebo českej rap game? Nejednalo sa iba o samotný rap, nechýbali gestá či mimika. Toto video sa stalo v priebehu niekoľkých hodín nesmrteľným. Raz darmo, digitálna doba je neúprosná.

Čítaj taktiež: Separ po vlastnom rume bude mať aj svoje pečivo. 

Photo credits: Koláž Rap G, TV Nova, Yzomandias IG

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu