Tešíš sa na Momov nový album? MXI má von snippet (+video)

0

Momo dlhodobo patrí medzi najsledovanejších rapperov na Slovensku či v Českej republike. Nemusíte ho mať vyslovene radi, aby ste potvrdili, že jeho kvalita je nespochybniteľná. Momo aktuálne publikoval snippet k svojmu novému albumu MXI. Vyzerá to jednoznačne, máme sa na čo tešiť. 

Na Momov album sa tešíme, nebudeme klamať. Od jeho albumu EXTRAS neoplynul ani rok, ale tento interpret patrí dlhodobo medzi najviac aktívnych, preto nie je prekvapením, že nové CD prináša aj v prebiehajúcom kalendárnom roku. Je to jeho ďalší hudobný projekt počas pandémie koronavírusu, čo mu samo o sebe slúži ku cti, pretože niektorí rapperi si povedali, že v tejto dobe nebudú tvoriť, pretože to z marketingovej stránky jednoducho nie je výhodné. Samozrejme, pohľadov na túto problematiku je hneď niekoľko.

Aktuálne je von snippet k Momovmu novému sólovému albumu s názvom MXI, pričom môžeme konštatovať, že to, čo dal von, je niečo, na čo sa teší väčšina slovenskej rap game. Ako sme spomínali v článku o H16 a o ich novom CD Lockdown Music, aj v tomto prípade sa môžete tešiť na diel našej pravidelnej rubriky Na prvé počutie, v ktorej rozoberieme chystaný Momov hudobný počin.

Momo bol vždy striktný, nikdy si nebral servítku pred ústa a aj to je jeden z dôvodov, prečo si ho ľudia púšťajú aj roky po tom, čo prišiel na slovenskú rapovú scénu. Okrem toho, gratulujeme mu opätovne k narodeniu dcéry, je to veľká vec a veríme, že celá rodinka bude zdravá. Nech všetko ide ako má a hrdý Momo sa môže sústrediť na hudbu a prezentovanie svojho nového sólového albumu.

Kam radíme jeho album MXI, čo sa týka jeho tvorby? Cítiť, že je skúsenejší, že sa na viacero vecí pozerá inak ako niekoľko rokov dozadu, pričom cítiť taktiež to, že v rape je ako doma a jeho rýmy majú zmysel. Je cenné, že aj po tak dlhej dobe nevarí, ako sa hovorí, z vody.

Foto: Momo, Momo MXI snippet, YouTube 

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here