Separ aka Separosaurus myslí na svojich fans, aby sa cítili rovnako výborne ako on sám. Aj z toho dôvodu dal dnes von na Ruka Hore svoj nový merch, ktorý je už konečne v predaji. Poď sa na to pozrieť spolu s nami!

⇒ Chceš si kúpiť nový Separov merch aj ty? Neváhaj a KLIKNI SEM

Značka HOOD HERO je v našich končinách unikátom. Ešte za čias PIRAT ARMY šlo o jednu z vôbec prvých odchýliek oproti bežnému merchu, ktorá svojou kvalitou predčila akékoľvek iné. Každoročne sa od Separa z jeho značky dočkáme niekoľkých limitovaných dropov, pričom sa v posledných mesiacoch na klasický merch trochu pozabudlo. To slovenský OG raper zachraňuje práve dnešnými novinkami.

⇒ Nové tričko v béžovej farbe si vieš kúpiť TU

separ

Nový merch sa nesie v znamení skromnosti a pokory. Teda, to je pre kktov, treba si trošku predsa uletieť! Nemožno poprieť, že čo Separ chytí do rúk, to mení na zlato. V duchu tejto skvelosti je teda aj dizajn nových tričiek, ktoré na e-shope Ruka Hore nájdeš hneď v niekoľkých farbách. Aká bude tá tvoja?

Pokojne nám v komentároch daj vedieť, že aký dizajn merchu by si rád/rada uvítala nabudúce, a keď ti príde ten aktuálny domov, pleskni nám tam kľudne aj fotečku, nech sa pochváliš!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu