Tekashi je mnohými milovaný a mnohými nenávidený rapper. Pozná ho celý svet. Viete ale, že mal svojho času veľmi blízko k Slovensku? Je to skutočne tak, bolo obdobie, keď bol s našou republikou naozaj blízko spätý. Dodnes tu má niekoľko skutočných priateľov. 

Tekashi a jeho vzťah k Slovensku

6ix9ine, civilným menom Daniel Hernandez, má 26 rokov a pochádza z New Yorku. Na Instagrame ho sleduje viac ako 21 miliónov ľudí a svojou existenciou ide na nervy nemálo členom kriminálnych gangov. Bol vo väzení, pokúsili sa ho zabiť a keď vydá nový song, tak má automaticky zaručenú sledovanosť.

Tekashi sa stal svetovou megastar, i keď slávu a pozornosť by zrejme v momentoch možno vymenil za pokojný život, v ktorom sa nemusí báť o to, či sa ho niekto chystá zastreliť. Nie vždy bol na popredných miestach hitparád a na titulkách amerických časopisov.

Približne 5-6 rokov dozadu to bol problémový, no nadaný mladík, ktorý hľadal svoju cestu na rapový vrchol. Tam vzniklo jeho spojenie so Slovenskom, spolupracoval a skamarátil sa s Yakshom z niekdajšieho labelu FCK THEM. Následne sa dostal do kontaktu s chalanmi z Haha Crew, s ktorými má dokonca song. Ten je dnes kultovou záležitosťou. Vypočuť si ho môžete vyššie.

6ix9ine sa objavuje aj v Egovom videoklipe z albumu Precedens na songu „Flexim ako Gott“. Jeho vzťahy s viacerými členmi SK scény sú dodnes viac ako korektné, predovšetkým s Yakshom ho môžeme označiť za kamarátov.

Samozrejme, dnes je jeho pozícia a život iné, ako tomu bolo niekoľko rokov dozadu. Neexistuje ale dôvod, prečo by mal mať k Slovensku iný postoj, ako tomu bolo v časoch, keď tu bol naposledy. Na Egovom songu „Môj band“ z albumu Egotron v závere zaznievajú Tekashiho slová o našej malebnej krajine. Konkrétne tam hovorí, že to u nás miluje, že má rád tunajšie prostredie aj ľudí, pričom rád by sa sem jedného dňa presťahoval natrvalo. Nuž, to sa momentálne nejaví byť úplne reálne, ale nie nadarmo sa hovorí, že nikdy nehovor nikdy.

Viac rapového obsahu nájdeš na našom webe.

Photo credits: Instagram/6ix9ine, Youtube/FCK THEM

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu