Talk Show s Osťom #2: Vyše hodinová debata so zaujímavými hosťami

0

Osťo, najznámejší slovenský hypeman, čo sa kultúrnych podujatí týka, chcel mať vždy vlastnú talk show. Teraz sa mu sen plní, Talk Show s Osťom píše svoje začiatky, aktuálne vyšiel druhý diel, v ktorom sa Osťo vo viac ako hodinovej debate porozprával s Jakubom Ťapákom a Dominikou Mirgovou. Nie sú to práve hostia, ktorých by si zarytí rapoví priaznivci išli vyslovene vychutnať, ale každopádne sa jedná o zaujímavý formát, ktorý stojí za spomenutie.

Či niekto chce alebo nie, Osťo je súčasťou slovenskej, či dokonca československej rap game. Nielen kvôli tomu, že je hypeman, ale aj kvôli tomu, že s väčšinou scény má výborné vzťahy a okrem toho je autorom nespočetného množstva rozhovorov, ktoré nás bavia už dlhé roky. Aj preto o ňom píšeme, i keď jeho hostia v novej Talk Show nie sú práve rapoví. Ale ako spomíname, to v tomto prípade skoro vôbec nevadí. V prvom dieli Osťo vyspovedal MMA fightera Ľudovíta Kleina a speváčku Emmu Drobnú, tento raz mal taktiež dvoch hostí.

Konkrétne stand-up komika a člena rôznych zaujímavých projektov Jakuba Ťapáka, ktorého prezývajú Zitron a speváčku Dominiku Mirgovú, ktorá bola svojho času aj v šou SuperStar a neskôr vydala viacero pútavých skladieb, ktoré sa medzi priaznivcami stali veľmi populárnymi. Našla si svoje miesto a je úspešná. Ich rozprávanie baví, Osťo k tomu dodáva ten správny šmrnc a vzniká z toho produkt, ktorý je odsúdený na úspech.

Samozrejme, ak nie ste priaznivcami Osťa, tak si to pravdepodobne nepustíte, ale na tom nie je nič zlé, sto ľudí, sto chutí a diverzita názorov. Tak to jednoducho je. Avšak, ak máte približne hodinu času a radi by ste si pozreli rozhovor, v ktorom sa dozviete nové veci, tak Talk Show s Osťom je niečo, čo si zaslúži šancu. A v neposlednom rade na ňom cítiť, že si to veľmi užíva, pretože ako je spomenuté vyššie, bol to jeho dlhodobý cieľ, za ktorým si poctivo išiel a teraz, v roku 2021, je to skutočnosťou. Je to motivácia a inšpirácia v tom, že keď niečo chcete dosiahnuť a pracujete na tom niekoľko rokov a pravidelne, tak je veľká šanca, že sa vám to skôr či neskôr podarí.

Foto: Talk Show s Osťom, YouTube 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here