Talent

Potrebuješ pomôcť? Či už s rapom začínaš, alebo už máš niečo za sebou a máš pocit, že práve tvoja tvorba si zaslúži miesto na našej stránke, neváhaj a napíš nám. Kontaktovať nás môžeš e-mailom v sekcii Kontakt alebo na našej facebookovej stránke.

Ponúkame:

  • napísanie článku o Vás a Vašej tvorbe a jeho zdieľanie na našej facebookovej stránke
  • nahrávacie štúdio, kde môžete nahrávať svoje skladby
  • videoklip k tvojej piesni natočený špecializovaným kameramanom

Tí, ktorým sme pomohli

Rap Generation patrí veľká vďaka, cením si ich prístup, pretože ako neznámeho rapera ma neodmietli, čo teda mohli, no boli naopak veľmi príjemní.

Pomohli mi či sa jednalo o promo, pomoc alebo rady ktoré som potreboval, keďže som v týchto vodách bol nováčik a nevedel som čo mi treba a ako to získať. Mali trpezlivosť a hlavne úprimný záujem pomôcť. Z mojej strany stačil ľudský prístup a oni sa postarali o všetko čo trebalo.

Bez nich by môj štart kariéri vôbec nebol na takej úrovni akú vďaka nim nabral, preto veľké Ďakujem celému teamu Rap G a teším sa na ďalšie spolupráce. Každému môžem len odporučiť. Každý kto myslí vážne to čo chce a má potenciál treba sa len ozvať a dá sa naozaj čokoľvek!

Filip Fečko alias Alfa

raper

Ďakujem za skvelú prácu,článok dosiahol krásne čísla takže som spokojný a budem vás odporúčať ďalším 🙂

Škandál

Raper

Naozaj dobrá práca a konečne web čo stojí za to chalani. Stále nejaké novinky, aktivita 100 % ! Super len tak ďalej. Moja spokojnosť nad mieru … Mier

Erik “EROR” Hlušek

raper

Ďakujem za uverejňenie článku a dúfam aj v ďalšiu spoluprácu, som spokojný.

Andrej Žila

dizajnér

Profesionalny pristup ochota a hlavne veľká pomoc. Odporučam každému. Ozvali sa mi ľudia na master, na beaty, proste fakt super :)) Naozaj moc diki.

D3viant

raper

Rap Generation - Portál, který staví na kvalitě interpreta a dává prostor a hype se projevit všem, kteří za to stojí, má mou podporu.

Tomáš “Creame” Rapant

raper

Dakujem šikovný redaktor, článk podla predstáv, píše mi veľa ludí a ohlasy sú pozitívne.

Anonym

raper

Ďakujem za spoľahlivú spoluprácu, vždy reagujú promptne na aktuálne dianie. Su ustretoví a podporujú nielen dlhoročných umelcov, ale aj niektoré mladé talenty, ktoré si zaslúžia dostať priestor.

Bonaparte

raper

Chtěl by jsem poděkovat "Rap Generation" za spolupraci a za všechno cenim si váš nazor a to že ste mě podpořili..

RICO

raper