Zdravíme ťa!

Iste, nič na svete nie je zadarmo a nikto nefunguje zadarmo. Aj napriek tomu sa možno pýtaš, prečo by si mal za promo platiť? Dovoľ nám, aby sme ti ešte pred samotným cenníkom vysvetlili, kto sme, aká je naša filozofia a čo získaš, ak si promo na portáli generaciarapu.sk zaplatíš.

Ako portál fungujeme od polovice roka 2016. Projekt Rap Generation sme založili v prvom rade ako fanúšikovia a poslucháči slovenského a českého rapu. Naše ambície neboli prehnané, no boli odvážne. Sme radi, že sme za vyše 6 rokov dokázali vytvoriť stabilný portál, ktorý si našiel miesto medzi československými čitateľmi a našu komunitu na sociálnych sieťach tvorí cez 100 000 ľudí. Čo je ale ešte dôležitejšie – sú čísla nášho webu. Ten si napríklad za posledný polrok otvorilo viac ako 600 000 fanúšikov, priaznivcov či zvedavcov československého rapu.

Samozrejme, čísla nemusia znamenať všetko a chápeme, že ešte nie si presvedčený o tom, že si u nás zaplatíš článok. Poďme teda ďalej. Projekt Rap Generation ponúka v rámci „štandardného“ proma viacero možností. Okrem napísania a propagovania článku s tvojou tvorbou ti Rap Generation ponúka aj vydanie skladby cez svoj YouTube kanál. Čo je ale dôležité, náš projekt sledujú okrem bežných poslucháčov aj viacerí poprední československí interpreti, producenti a rovnako tak promotéri. Čo to pre teba znamená? Budeme vychádzať zo skutočných udalostí. Ako portál sme vypromovali desiatky mladých nádejných interpretov, ktorí sa snažili posunúť vo svojej kariére ďalej. Nie všetkým sa to podarilo, no tí úspešnejší získali okrem nových fanúšikov a odberateľov aj možnosť tvoriť s lepšími rapermi, producentmi a ľudmi, ktorí vediať točiť videoklipy. Taktiež dostali pozvánky na rôzne koncerty či podujatia, v rámci ktorých si niečo zarobili, prípadne si na koncerte ako predskokani nabrali ďalšiu fanúšikovskú základňu.

Poslednou vecou je transparentnosť. Kam poputujú tvoje peniaze? V možnostiach proma sú balíky, pri ktorých sa časť zo zaplatenej čiastky vráti priamo tebe. Tvoj PR článok bude na sociálnych sieťach sponzorovaný práve z týchto peňazí a je to tiež jeden z kľúčových faktorov ku tomu, aby si ťa ľudia všimli. Je to teda doslova investícia do seba. Zvyšná časť zaplatenej čiastky putuje na bežný chod portálu Rap Generation. Naši redaktori sú za svoju prácu riadne zaplatení a ako iste vieš, chod projektu má aj ďalšie náklady, ktoré treba okrem klasických reklamných príjmov pokryť. Aj vďaka tejto filozofii ponúkame web, ktorý nie je presýtený rôznymi lacnými bannermi a reklamami.

Za jeden mesiac vieme urobiť maximálne 6 až 8 PR článkov, takže sa nemusíš báť, že každý deň budeme zdieľať nového interpreta, ktorý sa ozve o propagáciu jeho tvorby. Chceme si zachovať exkluzivitu a prinášať fanúšikom dobrú tvorbu a obsah.

V septembri 2021 prevzali portál noví majitelia, ktorí zmenili vizuál (viď náš IG), logo a priniesli množstvo menších zmien. Okrem toho ponúkame veľké zľavy na PR články a balíčky.

AKÉ DRUHY PROMA PONÚKAME?

Promo ponúkame v rôznych balíčkoch, čím lepší balíček, tým je väčší dosah na ľudí. Ide nielen o naše služby, ale aj o výšku plateného proma v jednotlivých balíčkoch. TIP: Pre najlepšie dosahy s impresiami a views odporúčame balíček SILVER a vyššie (GOLD, GOLD+, DIAMOND).

STARTER – v cene 39€ (98€) 
napíšeme o tebe článok, v ktorom obsiahneme všetky informácie, ktoré nám poskytneš (PR správa)
článok bude zverejnený iba na našom webe (ten si môžeš prezdieľať na tvojich sociálnych sieťach, poslať kamarátom…)
článok uvidia návštevníci nášho webu

BASIC – v cene 89€ (128€)  
obsahuje všetko, čo aj balík STARTER
– tvoj článok navyše prezdieľame na našej FB stránke, ktorá má aktívnych 42,500+ fanúšikov
– z ceny 89€ pôjde 15€ na platenú propagáciu tvojho článku, ktorá ti zaručí vyššie čísla a zvýšený dosah

SILVER – v cene 119€ (168€)  
obsahuje všetko, čo aj balík BASIC
– okrem zdieľania na našom FB, prezdieľame tvoj článok aj na našom Instagrame (vyše 18,500 followers) cez funkciu Stories (máme ju aktivovanú aj na FB)
– vytvoríme ti InstaStorku s našim logom na mieru, kde bude tvoj článok s odkazom + nadpis a ľubovoľná fotka
– možnosť zvoliť si VIDEOSTORY namiesto obrázku (pošleš nám vopred upravené VIDEO, na ktoré aplikujeme nadpis článku a naše logo)
– z ceny 119€ pôjde 25€ na propagáciu vybraného príspevku (možnosť si vybrať FB alebo IG, prípadne kombinácia obidvoch sociálnych sietí)

GOLD  – v cene 159€ (248€) 
– obsahuje všetko, čo aj balík SILVER
– pri tomto balíku máš garantované navyše zdieľanie na našej ďalšej partnerskej FB stránke, ktorú sleduje cez 50 000 aktívnych fanúšikov
– okrem toho získaš navyše 2x zdieľanie na našom IG formou Instagram Story = (1x úryvok z videoklipu/songu a odkaz priamo na Youtube/Spotify link podľa výberu + 1x Instastory s odkazom na článok)
– z ceny 159€ pôjde 35€ na propagáciu vybraného príspevku (možnosť vybrať si alebo kombinovať medzi FB/IG ako pri balíku SILVER)
– zľava 5% na ďalší balíček podľa tvojho výberu

GOLD plus – v cene 199€ (299€) – NAJVÝHODNEJŠÍ BALÍK CENA/VÝKON
obsahuje všetko, čo aj balík GOLD
– je výhodným navýšením klasického balíka GOLD – dostaneš navyše aj Instagram post do feedu, ktorý ti špeciálne vyrobíme a máš možnosť si doň pridať až 10 fotiek/videí (Carousel post) 
– z ceny 199€ pôjde na propagáciu vybraného príspevku až 45€ 
– zľava 20% na ďalší balíček podľa tvojho výberu 

DIAMOND – v cene 299€ (349€) 
najvyššia možná varianta proma, obsahuje všetko čo aj balík GOLD plus
– okrem príspevku na Instagrame ti navýšime zdieľanie o 1x Instastory navyše, čiže budeš mať 3x InstaStory na našom IG a FB
– tvoj článok bude na 5 dní topovaný na našom webe na prvej priečke medzi novinkami, takže bude stále na očiach 
– tvoj článok bude promovaný pomocou banneru/odkazu v 5-tich najčítanejších článkoch na našom webe (v aktuálnom období), ktoré majú čítanosť od 2000 po 25,000 tisíc views
– z ceny 299€ pôjde na propagáciu vybraného príspevku až 65€
– zľava 30% na ďalší balíček podľa tvojho výberu

RAP GENERATION ARTIST – 1999€
– ideálny balík na odpromovanie celého albumu, projektu alebo viacerých videoklipov/songov
 promo každého videosinglu na najvyššej úrovni DIAMOND, možné vydanie každej skladby na našom Youtube, bannery na hlavnej stránke, pomoc s  tvojim merchom (dizajn, výroba, distribúcia) a riešenie tvojho proma pri konzultáciách na videohovore / osobné stretnutia.
– urobíme ti promo na mieru (vizuály na sociálne siete – obrázky, videá…)
– urobíme s tebou písaný rozhovor
– pomôžeme ti s marketingovou stratégiou
– tento balík ti platí 365 dní
– ak to myslíš s tvojou tvorbou vážne, tak toto je podľa nás najlepšia cesta ako sa zviditeľniť a byť stále na očiach počas dlhého obdobia
– viac detailov ti napíšeme po napísaní e-mailu na generaciarapu@gmail.com

EXTRA PONUKY, ktoré sa dajú uplatniť samostatne alebo dokúpiť k balíčkom:

SAMOSTATNÉ ZDIEĽANIE VIDEOKLIPU/ SONGU na Facebooku Rap Generation (BEZ ČLÁNKU!)

1x PRÍSPEVOK S TVOJÍM SONGOM (Youtube, Spotify, celý album…) = 100€ (25€ pôjde na propagáciu príspevku)

SAMOSTATNÉ ZDIEĽANIE VIDEOKLIPU/SONGU NA INSTAGRAME (BEZ ČLÁNKU!)

Instagram (Story s odkazom na klip/song – 2x za 7 dní) – v cene 139€ (20€ na reklamu)

Instagram (Post do feedu + 2x Story so swipe up linkom na klip/song) – v cene 199€  (35€ na reklamu)

Do každého balíku ti vieme navýšiť počet zdieľaní na IG / FB stránkach:

1x IG Story navyše = +49€ (2x Story navyše 99€, 3x Story 129€)

1x Facebook post navyše = +39€

1x IG post navyše = +79€

Vysvetlivka: To znamená, že ak si vyberieš balík GOLD za 159€, vieš si k tomu pridať zdieľanie navyše na FB/IG podľa výberu. Takže ak si vyberieš FB Post navyše, budeme ťa zdieľať na našom FB 2x počas nejakej doby = vyššie čísla aj zapamätateľnosť pre fanúšikov. Zaplatíš teda 159€ + 39€ za Facebook post na vyše = 198€.

BALÍČKY EXTRA –  Ak potrebuješ viacero takýchto článkov/balíčkov a chceš ušetriť

5x SILVER článok (v ľubovoľných intervaloch počas roka) – v cene 449€ (ušetríš 146€)

5x GOLD článok (v ľubovoľných intervaloch počas roka) – v cene 629€ (ušetríš 166€)

5x DIAMOND článok (v ľubovoľných intervaloch počas roka) – v cene 1299€ (ušetríš 196€)

Bannery tvojej tvorby do našich článkov:

Do úspešných článkov, ktoré majú od 1000 až do 20 tisíc views ti vieme pridať reklamu vo forme banneru/odkazu na tvoj track/videoklip. Ako to pomôže? Čitatelia si na teba môžu kliknúť a zistiť všetko o tvojej tvorbe, ktorú chceš promovať.  Keďže budeš na očiach v tých najčítanejších článkoch, je prirodzené, že budeš viac zapamätateľný. 

5 článkov – v cene 99€

10 článkov – v cene 149€

15 článkov – v cene 189€

Ak si sa rozhodol pre nejakých balíček, čo je potrebné poslať na email generaciarapu@gmail.com?
Do predmetu napíš: Záujem o promo/ Tvoje meno (napríklad: Záujem o promo/Rytmus)
Do správy nám napíš:
– O aký balíček máš záujem
– základné informácie o tebe, ako dlho robíš rap a čo chceš promovať (videoklip, track, album, EP…)
– čakaj na naše ďalšie informácie od nás, určite sa ti ozveme!

Tí, ktorým sme pomohli

Rap Generation patrí veľká vďaka, cením si ich prístup, pretože ako neznámeho rapera ma neodmietli, čo teda mohli, no boli naopak veľmi príjemní.

Pomohli mi či sa jednalo o promo, pomoc alebo rady ktoré som potreboval, keďže som v týchto vodách bol nováčik a nevedel som čo mi treba a ako to získať. Mali trpezlivosť a hlavne úprimný záujem pomôcť. Z mojej strany stačil ľudský prístup a oni sa postarali o všetko čo trebalo.

Bez nich by môj štart kariéri vôbec nebol na takej úrovni akú vďaka nim nabral, preto veľké Ďakujem celému teamu Rap G a teším sa na ďalšie spolupráce. Každému môžem len odporučiť. Každý kto myslí vážne to čo chce a má potenciál treba sa len ozvať a dá sa naozaj čokoľvek!

Filip Fečko alias Alfa

raper

Ďakujem za skvelú prácu,článok dosiahol krásne čísla takže som spokojný a budem vás odporúčať ďalším 🙂

Škandál

Raper

Naozaj dobrá práca a konečne web čo stojí za to chalani. Stále nejaké novinky, aktivita 100 % ! Super len tak ďalej. Moja spokojnosť nad mieru … Mier

Erik “EROR” Hlušek

raper

Ďakujem za uverejňenie článku a dúfam aj v ďalšiu spoluprácu, som spokojný.

Andrej Žila

dizajnér

Profesionalny pristup ochota a hlavne veľká pomoc. Odporučam každému. Ozvali sa mi ľudia na master, na beaty, proste fakt super :)) Naozaj moc diki.

D3viant

raper

Rap Generation – Portál, který staví na kvalitě interpreta a dává prostor a hype se projevit všem, kteří za to stojí, má mou podporu.

Tomáš “Creame” Rapant

raper

Dakujem šikovný redaktor, článk podla predstáv, píše mi veľa ludí a ohlasy sú pozitívne.

Anonym

raper

Ďakujem za spoľahlivú spoluprácu, vždy reagujú promptne na aktuálne dianie. Su ustretoví a podporujú nielen dlhoročných umelcov, ale aj niektoré mladé talenty, ktoré si zaslúžia dostať priestor.

Bonaparte

raper

Chtěl by jsem poděkovat „Rap Generation“ za spolupraci a za všechno cenim si váš nazor a to že ste mě podpořili..

RICO

raper
[/vc_row_inner