Český raper Ektor vydáva nový album menom Marko, na ktorom svoje miesto dostali aj viacerí slovenskí umelci. O skladbe s Pil C, ktorá sa hneď v prvých dňoch tešila veľkému úspechu tu máme pieseň Dobrou chuť, na ktorej Ektorovi sekunduje Separ.

V posledných mesiacoch bolo takmer zvykom, že kde je Separ, tam je úspech. Skladba, ktorá bola na platforme YouTube zverejnená včera má takmer 70 000 pozretí a je pravdepodobné, že vzhľadom na to, že Ektor je veľmi populárny v Českej republike a Separ na Slovensku, tieto čísla v najbližších dňoch porastú.

Ako Slovák tak aj Čech majú dlhodobo v zuboch hejterov a neprajných ľudí, ktorí by boli najradšej, keby sa na svete nikomu nedarilo. Jedinci tohto typu si nájdu odkaz aj v tejto skladbe. Text prezrádzať nejdeme, aby sme vás o nič nepripravili.

Môžeme vám ale garantovať, že Ektor so Separom si pre fanúšikov pripravili kvalitné rapy plné dobrých rýmov, ktoré sa vás vryjú pod kožu. Z toho, čo sme zatiaľ videli, album Marko je takpovediac odsúdený na úspech na československej rapovej scéne. Či tomu tak skutočne bude, ukážu najbližšie mesiace.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu