Nikdy nebudeš kritizovaný človekom, ktorý vie viac než ty. Rytmus hosťuje Specialovi na druhej skladbe z jeho chystaného albumu

0

Foto: Matúš Zeťák

Special Beatz bude vydávať svoj druhý producentský album. Jeden z najlepších slovenských producentov si po albume Barter chystá pre fanúšikov ďalší projekt, na ktorom, ako sa zdá, nebude núdza o kvalitných hostí.

Dôkazom je aj novinka, na ktorej si do Specialovej produkcie zarapoval Rytmus. Track nesie názov Pamätaj, že nigdy a celý sa nesie v príznačnej téme. Paťo býva často kritizovaný rozličnými ľuďmi prakticky za každý krok, ktorý kedy v kariére urobil. Často sa tejto téme venuje aj na svojich sociálnych sieťach a je jasným dôkazom toho, že ak človek nepozerá na názory zakomplexovaných a menej úspešných ľudí, môže to dotiahnuť ďaleko.

Special Beatz pracuje s najlepšími československými interpretmi a nám už neostáva nič iné len dodať, že máme opäť pred chystaným producentským albumom veľké očakávania. Ako už skôr Special povedal, tvorba producentského albumu je zdĺhavá a náročná vec, o to viac je ale potom cenný samotný výsledok.

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here