Tento článok poteší predovšetkým ľudí, ktorí majú radi nielen rap, ale aj videohry. Legendárny rapper Snoop Dogg sa totiž vracia do kultovej hry Call of Duty. A z toho, čo je známe, fanúšikovia sa už nevedia dočkať.

Snoop Dogg je späť

Snoop je oficiálne späť. Legendárny rapper sa vracia do všetkých Call of Duty edícií, a teda ho nájdete v Call of Dufy Vanguard, Call of Duty Mobile a aj vo Warzone. Firma Activision, ktorá túto videohru vydáva, dala jasný signál.

Chce zarobiť, pričom návrat kultového hudobného interpreta je krokom, ktorý rozhodne prinesie do rozpočtu nové financie. Na mobiloch sa Snoop Dogg objaví v Lucky Draw, pričom bude ako operátor so skinom, k čomu bude mať vlastnú SMG zbraň (v zlatej verzii aj diamanty) a zlatú reťaz. Ak vás ani toto nenaláka, tak zrejme už nič.

V ostatných edíciách sa rapper objaví 19.apríla, pričom jehoo charakter bude mať aj vlastný progres, ktorý bude pozostávať z 20 levelov. Snoopovi nie sú videohry cudzie, fanúšikovia tých športových si istotne Dogga vybavia ako komentátora ikonického hokejového simulátora NHL od EA Sports. V COD sérii sa objavil tiež ako „hlas“, ktorý komentuje prebiehajúcu hru v dieli Ghosts z roku 2013.

Niekomu to môže prísť prehnané, ale nachádzame sa v dobe, kedy aj objavenie sa vo videohre patrí k celkovému imidžu známej osobnosti. Verte či nie, Snoopovi vystupovanie v  takejto digitálnej podobe pridáva na popularite. A aj keď rapovo už patrí takmer medzi veteránov, touto formou sa môže priblížiť aj mladej generácii. Nezabúdajte, že všetko so všetkým súvisí.

COD COD

Čítaj taktiež: Spolupráca, akej sa už nikdy nedočkáme (Reminder)

Photo credits: Call of Duty, Snoop Dogg

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu