DMS si kryje chrbát. Smart a taktiež opäť i Separ vyvracajú aktuálne Rytmusove vyjadrenia

Včera vyšlo takmer polhodinové vyjadrenie zo strany Rytmusa, kde sa člen Kontrafaktu rozsiahlo vyjadril na tému jeho konfliktu so Separom. V Rytmusovom videu zaznelo nespočet priamych i nepriamych narážok, ktoré Separ nenechal len tak a krátko na to taktiež zavesil na svoj YouTube video s jeho pohľadom na vec.

Separ vs. Rytmus, DMS vs. Kontrafakt

Vo svojom videu (pozri si ho TU) Rytmusovi vyčíta to, že si so všetkým dal na čas. Príliš dôkladná príprava totiž podľa Separových slov zaváňa neúprimnosťou a mlžením, aby z celej situácie práve Separ vyšiel v tejto veci v zlom svetle. Líder crew DMS zároveň obracia niektoré z Rytmových vyjadrení na „pravú mieru“, čo je pri aktuálnom závale informácií pre verejnosť pravdepodobne stále relatívny pojem. Zozbierali sme pre vás opätovne všetky IG stories a spojili ich do súvislého videa na našom oficiálnom YouTube kanále.

⇒ Nový merch a album DMS si vieš objednať TU

Separ vyčíta Rytmusovi, že v jeho videu vlastne všetkými tými narážkami opisuje sám seba a napriek tomu, že sa snaží pôsobiť nad vecou, tak Separ aka Flowdemort nemieni nechať údajné prekrútené informácie len tak.

Monsignorovi však tradične kryje chrbát aj jeho crew, najnovšie sa k veci vyjadril aj sám Smart.

Ako sa k situácii vyjadril Smart?

Medzi vyššie uvedenými Smartovými storkami bolo niekoľko videí, na ktorých veľmi očividne vysvetľuje nezmyselnosť toho, žeby Separ, resp. celé DMS, resp. beatmaker „Tanečnej peničky“ (ktorú Rytmus vypichol ako dôkaz ich kopírovania), čosi skopírovali na ich najnovšom albume HUHU. Taktiež nechýba ani jednoznačné spochybnenie toho, žeby DMS na svojom albume Prepáčte z roku 2019 vykrádali chalanov z Nerieš.

⇒ Nový merch a album DMS si vieš objednať TU

Pre ďalšie aktuálne informácie nás sleduj aj naďalej! Ak sa ti naše zostrihy z aktuálneho diania na YouTube páčia, pokojne nám tam hoď odber a všetky videá sa k tebe dostanú medzi prvými!

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu