Skvelý track Forma od Paulieho Garanda, Rytmusa a Pil C-ho dostáva klip

0

Je to jeden z najlepších trackov doterajšieho priebehu roka, nebudeme si predsa klamať. Spolupráca Paulieho Garanda s DJ Wichom, na ktorej sa objavujú aj Pil C a Rytmus je skutočne úspešná a za posledné týždne ju počul skoro každý. Track z albumu Mezi prsty, ktorého autormi sú Garand a Wich, dostáva takpovediac vytúžený videoklip.

Prečo vytúžený? Pretože tento track si ho jednoducho pýtal. Málokedy sa stáva, že sa tak úspešná štvorka ako DJ Wich, Paulie Garand, Rytmus a Pil C rozhodne sú, dohodne na spolupráci. Pieseň Forma si získala za pomerne krátky čas veľké množstvo fanúšikov. A vizuál by mal tento trend len a len podporiť.

K samotnej skladbe sme sa už na našom webe vyjadrovali, je naozaj kvalitná, či už sa jedná o hudbu, ktorú vytvoril DJ Wich, či o slohy, v ktorých sa prezentujú Rytmus, Paulie Garand a Pil C. Všetci hovoria o forme a o tom, že ostatní by ich rozhodne mali brať vážne.

Klip je natočený kvalitne a tvorený vskutku zaujímavo. Človek sa popri počúvaní skladby rozhodne nenudí a klip ho vtrhne do deja. Bude zaujímavé sledovať, koľko pozretí toto video bude mať na YouTube. Vzhľadom na to, že samotná skladba je vonku už niekoľko týždňov.

Foto: Videoklip Forma, YouTube

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here