Sima je súčasťou slovenského hudobného sveta, pričom nemá problém načrieť do pop music, ale ani do rapu. Práve prostredníctvom SK rap game sa dostala do povedomia ľudí, ktorí by sa k nej možno nikdy nedostali. Pre koho vlastne táto talentovaná speváčko-rapperka tvorí? 

Sima pre rôzne typy fanúšikov

Rozmohla sa dogma, že Sima je interpretkou najmä pre ženy, doslova pre dospievajúce tínedžerky, ktoré sa chcú cítiť nezávislo, sú sklamané z lásky alebo si chcú užiť život svojimi kamarátkami. Áno aj nie.

⇒ Albumy a oblečenie od Simy si aj ty vieš KÚPIŤ TU

Jasné, veľké množstvo jej songov je zamerané práve týmto smerom, ale keď sa zamyslíte nad tým, že jej skladby sú po produkčnej stránke naozaj prvotriedne, minimálne beatom zaujmú prakticky každého, kto má hudbu rád.

A Sima má veľmi chytľavé texty, nech už rapuje alebo spieva o čomkoľvek. Nemusíte sa úplne vždy stotožniť s obsahom, ale keď sa chcete nabudiť, vypnúť myšlienky alebo zabaviť na koncerte, jej repertoár vôbec nie je zlou voľbou.

A nezáleží na tom, či ste muž, žena, iné pohlavie alebo máte 15,20,25 či 30 rokov. Jasné, Simona nie je rapperka a sama sa za ňu nepovažuje. Ale častokrát sa pohybuje na hrane rap game, čo potvrdí zrejme každý, plus má veľké množstvo featov s menami ako Separ, Kali či Ego.

Pokračuje stále nahor 

Tu sa dostávame k podstate tohto textu. Sima je interpretkou pre široké spektrum ľudí a možno aj vy vo svojom okolí máte nielen ženy, ale aj mužov, ktorí jej skladby na pravidelnej báze počúvajú.

⇒ Albumy a oblečenie od Simy si aj ty vieš KÚPIŤ TU

A možno o nich ani neviete, pretože to nepriznajú. My sme sa stretli aj s takým scenárom. Každopádne, myslíme si, že Sima je šikovná a talentovaná, pričom si razí svoju cestu slovenským hudobným šoubiznisom.

A všetko nasvedčuje tomu, že v tom bude naďalej pokračovať aj počas najbližších mesiacov a rokov.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Sima, profil IG

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu