Rapperka a speváčka Sima si postupnými krokmi získala miesto v slovenskom hudobnom priemysle. Jej fanúšikovská základňa sa pomaly, ale isto poriadne rozrastá, pričom samotná interpretka rastie aj po osobnostnej stránke. Nie tak dávno poslala vtipný odkaz neprajníkom. 

Sima reaguje na hejterov

Aj keď sa to možno niekomu nezdá, treba si uvedomiť, že Sima na sociálnej sieti Instagram viac ako 408 tisíc sledovateľov, čo z nej robí jednu z najfollowovanejších persón slovenského hudobného spektra. Keď niečo zverejní, či už je to video, fotografia alebo nový song, hovorí sa o tom a ľudia vo veľkej miere reagujú.

V uplynulom období sa musela speváčka vyrovnať s kritikou za údajne vyzývavé fotografie, ktoré na svojom profile zverejňovala. Nebudeme si klamať, z nášho pohľadu na momentkách v plavkách nie je nič zvláštne a nesprávne. Ešte k tomu, keď na Slovensku zažívame vyslovene historické leto, kedy veľké množstvo z nás má na sebe maximálne pár kúskov oblečenia.

Preto sa Sima rozhodla neprajníkom poslať video, v ktorom našla spôsob, ako sa fotiť počas horúcich letných mesiacov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SIMA (@simonahegerova)

Samozrejme, jedná sa o recesiu, ale interpretka si zažíva pochvalu za šikovnú reakciu pre haterov a kritikov, ktorí pravdepodobne počas dňa nemajú nič lepšie na práci, ako hodnotiť, či sú jej príspevky na Instagrame vhodné či nevhodné. Ono, možno nie každý to vie, ale keď sa vám nepáči niekoho content na IG, prestaňte ho sledovať.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Sima, profil Instagram

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu