Sima a Ben Cristovao spojili sily na sviežej novinke s názvom „V oblakoch“. Sima patrí medzi najpočúvanejšie slovenské interpretky. Ben Cristovao je vo výbornej (nielen) rapovej forme. Preto nečudo, že ich spoločný track je doslova odsúdený na úspech (čau Lukáš). 

Sima a Ben Cristovao – toto chceš počuť

Spolupráce majú častokrát za úlohu ponúknuť nám pohľad na to, ako fungujú jednotlivé kombinácie interpretov a interpretiek. Aktuálne sa na spoločnej skladbe objavujú Sima a Ben Cristovao. Poďte si vychutnať svieži letný song „V oblakoch“, na ktorom sa produkčne zas a znova predviedol Gajlo. Inak, tomuto chalanovi sa možno nedostáva toľko kreditu ako iným jeho kolegom, ale rozhodne si zaslúži shout out. To, čo robí, robí naozaj šikovne.

Tu je spomínaný song.

O arranging sa postaral H0wdy a o mix/master ikonický Maiky Beatz. Nebudeme si klamať, neexistuje vesmír, v ktorom si táto skladba nenájde svoju cieľovku. „V oblakoch“ stúpa v slovenských trendoch na YouTube, čoskoro bude mať 100 tisíc views a reakcie poslucháčov sú taktiež prevažne pozitívne.

Je to samozrejme sčasti subjektívne, ale podľa názoru kombinácia Bena Cristovaa a Simy funguje. Skladba, ktorá má v sebe nielen dobrý beat, ale aj odkaz, zaujímavé riadky či emócie, nás bude podľa všetkého sprevádzať najbližšími týždňami či mesiacmi.

Viac rapového odkazu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu