Chýbala vám rapová kráľovná? Tak už nemusíte zúfať, pretože Nicki Minaj je späť na scéne a to klasicky vo veľkom štýle. Čo nové si pre nás pripravila?

Po dvoch tohtoročných skladbách sa svetová rap queen pripomína svojím novým trackom. Ide o singel s názvom „Super Freaky Girl“, ktorý nielen názvom, ale aj hudbou odkazuje na už asi aj legendárny hit „Super Freak“ od Ricka Jamesa.

Nicki Minaj je späť a trackom to nekončí

Nejde len tak o náhodný singel. Svetoznáma raperka nám ním skracuje čakanie na jej dlho pripravovaný piaty štúdiový album. Tento projekt by mal do našich uší doraziť už v druhej polovici roka 2022 a track „Super Freaky Girl“ na ňom budeme počuť pravdepodobne taktiež.

Dnešný singel je zároveň prvým tohtoročným, na ktorom sa Nicki predstavila sama. Na predošlých skladbách „Do We Have A Problem?“ a „We Go Up“ jej kryli chrbát Lil Baby a Fivio Foreign. Koho by ste okrem týchto dvoch pánov chceli po Nickinom boku počuť na majku v trackliste chystaného projektu? Pokojne napíšte do komentárov!

Kde Nicki uvidíme najbližšie?

Nicki Minaj sa teraz v auguste predstaví prvýkrát od roku 2018 aj na pódiu. Stane sa tak na odovzdávaní ocenení MTV Video Music Awards, kde by si svoje Michael Jackson Video Vanguard ocenenie mala prebrať aj sama raperka. Budeme to sledovať! A ty?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Barbie (@nickiminaj)

ZDROJ: RapUP.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu