Sergei Barracuda patrí medzi stálice českého rapu a na scéne sa nachádza už pomerne dlho. V jeho textoch dokážete nájsť pozitívne emócie, negatívne zážitky a množstvo životných skúseností. Viacero z nich sa týka aj drog, a teda témy, ktorá pre mnohých ľudí ostáva aj v roku 2022 tabuizovaná.

Sergei Barracuda o výskume

Nie je tajomstvom, že Sergei B počas svojho života vyskúšal rôzne druhy drog. Aktuálne sa o tom rozpovedal v rozhovore pre REFLEX CZ, kde nechodil okolo horúcej kaše, ale otvorene priznal svoje skúsenosti a zážitky. Sergei hovorí, že drogy preňho boli ako výskum, pričom najviac zo všetkých látok, ktoré do svojho tela prijal, mu dalo LSD. Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite si kompletné interview, ktoré vám prikladáme nižšie.

Sergeia Barracudu treba pochváliť za to, že o témach, ktoré môžu byť niekomu nepríjemné hovorí vecne a otvorene. Ak ho pravidelne počúvate, viete, že v jeho songoch je hlboká výpovedná hodnota. Ono, keď sa tak zamyslíte, súvisí to s faktom, že si v živote preskákal rôzne momenty.

Pochvalu si zaslúži aj novinár Čestmír Strakatý, ktoré českého rappera vyspovedal naozaj na úrovni. Ako totiž píšeme vyššie, jedná sa o problematiku, ktorú nie je úplne jednoduché uchopiť. Samozrejme, rozhovor obsahuje viacero tém, ktoré ale nebudeme spoilovať. Oplatí sa pozrieť si ho celý.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com/REFLEXCZ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu