Keď v závere minulého roka Separ ďakoval svojim fanúšikom za výborný rok a zároveň oznámil nový sólový album na rok 2017, predpokladalo sa, že album uzrie svetlo sveta najskôr na jeseň tohto roku. Kto však pravidelne sleduje Separove sociálne siete postrehol, že písanie a nahrávanie mu ide ako po masle a len pred niečo vyše týždňom oznámil, že album je hotový.

Separ nezabudol dodať, že to bude asi tak o tri triedy vyššie, ako všetko, čo doteraz vydal. Obaja chalani z DMS sú vo výbornej forme a my toto tvrdenie berieme maximálne vážne, a veľmi sa na album tešíme. Ako už bolo od začiatku jasné, doska ponesie názov Pancier. Tento počin bol nahratý za približne 3 mesiace a mal by obsahovať 17 skladieb.

Prejdime už ale k podstate dnešného článku, a tou je, že Separ nám konečne po dlhom čakaní odkrýva svoje dielo prvou ochutnávkou v podobe Intra do albumu. Skladba dostáva aj výborný vizuál z dielne A-Team Productions, na ktorom sa objavili aj viaceré zásadné mená našej rapovej scény. Určite ste všetci maximálne nedočkaví, takže vás už nebudeme ďalej zdržiavať. Nech sa páči!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu