Nebudeme si klamať, Separov album OG, ktorý oficiálne vyjde 4. apríla, patrí medzi najočakávanejšie hudobné projekty tohto roka. Momentálne je vo svete náročná situácia, ale Separ to má všetko premyslené a priaznivci kúpené albumy dostanú tak skoro, ako to len pôjde. Člen zoskupenia DMS najnovšie zverejnil tracklist a cover OG.

Separ zverejnil pomerne rozsiahly príspevok na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. „Rozhodol som sa zverejniť cover a tracklist, pretože k featom padá neustále toľko otázok, že je aj tak veľká časť prevarená a viete o nich. Čo sa týka front coveru, tento nápad v sebe nosím odkedy som do singlu OG dal spraviť ten príspevok,“ vysvetľuje populárny raper.

A pokračuje ďalej: „Vedel som, že nechcem na prednej strane žiadne nápisy SEPAR aleo OG, že to chcem zachytiť len pomocou toho prívesku. Rozmazaný je preto, že to dobre vyzerá a zároveň aj znázorňuje POHYB, či už v čase, ktorý opisuje celú moju cestu až sem alebo znázorňuje, že odmietam stagnovať a na albume okrem klasických separoviek budeš počuť zasie niečo úplne iné ako robievam. A zároveň je to cesta späť a sú tam veci, pri ktorých tvorbe som sa cítil ako keď som robil Buldozér.“

View this post on Instagram

Rozhodol som sa dnes zverejnit cover a tracklist, pretoze k featom pada neustale tolko otazok, ze uz je aj tak velka cast prevarena a viete o nich.. Co sa tyka front coveru, tento napad v sebe nosim od kedy som si do singlu OG dal spravit ten privesok.. vedel som ze nechcem na prednej strane ziadne napisy “SEPAR” alebo “OG”, ze to chcem zachytit len pomocou toho privesku.. Rozmazany je preto, ze to dobre vyzera a zaroven aj znazornuje POHYB, ci uz v case, ktory opisuje celu moju cestu az sem, alebo len znazornuje, ze odmietam stagnovat a na albume okrem klasickych separoviek, budes pocut zase aj nieco uplne ine jak robievam, o zaroven je to cesta s5 v case a su tam veci, pri ktorych tvorbe som sa citil jak ked som robil buldozer.. Ano cover sa trochu podoba na cover Karla z M+, ale aj on vie, ze tento koncept som mal hotovy skor ako on vydal album, akurat sme o tom vzajomne nevedeli.. Najprv som ho chcel zmenit a mal som vymyslenu aj inu verziu, ale uz to nebolo ono.. Preto som sa rozhodol nechat to tak jak to je, pretoze je to vo svojej podstate aj tak uplne iny cover.. Co sa tyka featov., na ktory sa tesis najviac? 4.4.2O2G PREDPREDAJ NA RUKA HORE ?6 DNÍ? kludne to pozdielaj, nebudem sa hnevat?

A post shared by SOLO ALBUM 4.4.2O2G (@separ__dms) on

„Áno, cover sa trochu podobá na cover Karla z M+, ale aj on vie, že tento koncept som mal hotový skôr ako on vydal album, akurát sme o tom vzájomné nevedeli. Najprv som ho chcel zmeniť a mal som vymyslenú aj inú verziu, ale už to nebolo ono. Preto som sa rozhodol nechať to tak ako je, pretože je to vo svojej podstate aj tak úplne iný cover. Čo sa týka featov, na ktorý sa tešíš najviac?“ opýtal Separ na záver svojich fanúšikov.

Ako vidieť, Separ má všetko pripravené, všetko je takpovediac tip-top a v najbližších dňoch začne predpredaj. My môžeme pevne veriť, že distribúcia prebehne v poriadku a predovšetkým, že situácia vo svete sa čoskoro zlepší na takú úroveň, že pomaly, ale isto sa život vráti do normálu a začnú byť opäť koncerty a festivaly. Buďme trpezliví.

Foto: Separ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu