Separ má za sebou boxerský zápas s Majkom Spiritom. Dnes publikoval na Instagram veľké vyjadrenie o aktuálnych pocitoch. Rozpísal sa o viacerých témach, pričom nechýbal odkaz pre ľudí, ktorí jeho, Speezyho a ďalších hudobných interpretov, ktorí sa postavili do ringu, ostro kritizovali. 

Separ nechcel sklamať ľudí

„Ďakujem všetkým za obrovskú podporu aj napriek prehre. Dva týždne pred zápasom som dostal nechutný direkt a mal trojitú trieštivú zlomeninu nosa,“ prezradil Separ v úvode svojho príspevku na sociálnej sieti Instagram. „Nechcel som sklamať ľudí a skipnúť zápas jak pu*sy, tak som proste nastúpil. Riskoval som a v podstate som aj vedel, že to nebude OK.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ꜰʟᴏᴡᴅᴇᴍᴏʀᴛ (@separ__dms)


„V prvom kole mi ho Spirit rozje*al a ja už som sa len fajnovo dusil krvou po zbytok polovičného zápasu, ktorý sme ukončili, lebo sa proste nedalo fungovať ďalej. Tu bolesť a návaly krvi, ktorými sa dusíš, proste neoje*eš,“ približuje svoje pocity.

Rytmus systematicky rozbil Molocha. Počítanie už v 1. kole (VIDEO)

„Super bol popi*i pripravený a ja mu gratulujem k výhre! Ľudom, ktorí písali, akí sme klauni, a že je to všetko dohodnuté, sme snáď zavreli pi*u. Veľké percento z nich si ani nedokáže predstaviť, čo všetko musíš obetovať a koľko driny za tým je, kým sa postaviíš polonahý pred desaťtisíce ľudí s tým, že sa tam ideš biť,“ správne poznamenáva.

„Extrémny rešpekt všetkým fighterom. Ďakujem všetkým, ktorí mi pomáhali, za prípravu. Ďakujem, že som to mohol zažiť a vďaka všetkým, ktorí mi fandili, aj keď som vás asi sklamal, ale išiel som tam pre vás, aj so zlomeným nosom a ustál také údery, že dnes mám nos na totálnu sra*ku. Majte sa pekne, ja idem konečne oddychovať,“ zakončil.

Dobitý Separ s odkazom pre hejterov: Stačí vám toto?

Oddýchni si Sepi, zaslúžiš si to. Absolvovať popri civilnom živote športovú prípravu, postaviť sa do ringu s nalomeným nosom a ísť „s kožou na trh“ pred tisíce ľudí, keď vieš, že ťa aj tak budú kritizovať, si zaslúži rešpekt.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Separ, IG

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu