Separ v rozhovore: O korone, o novom albume DMS a aj o rakovine

0

Separ je osobnosť, prinajmenšom čo sa slovenského rapového sveta týka. Na to, aby sa dostal do pozície, v ktorej je dnes, musel tvrdo pracovať. Patrí medzi najúspešnejších hudobných interpretov v našich končinách, preto, keď sa niekde objaví, ľudia počúvajú. Aktuálne sa objavil v zaujímavom rozhovore, ktorý nesie názov Separov mindset zvíťazil. Myslíme si, že sa oplatí toto video pustiť. 

Všetci veľmi dobre vieme, že pre Separa bol rok 2020 ešte výraznejší ako pre väčšinu ľudí, a to berieme do úvahy aj celosvetovú pandémiu koronavírusu. Riešil komplikácie v súkromí a taktiež problémy so zdravím. Kto ho sleduje, tak presne vie, o čo sa jedná, nemusíme to nejako špeciálne približovať. Preto vám približujeme tento rozhovor, v ktorom člen skupiny DMS opäť veľmi zaujímavo hovorí. Nielen o rape alebo o hudbe ako takej, ale aj o celospoločenských témach, o koronavíruse či o ďalších kariérnych plánoch.

Samozrejme, ako to už býva zvykom v tomto type článku, nebudeme vás prezrádzať celý obsah rozhovoru, pretože by to nebolo korektné. Načrtneme však, že sa oplatí toto interview počúvať, Separ hovorí aj o tom, že tento rok by sme sa mohli dočkať nového albumu DMS, o čom sa už vo veľkom špekulovalo aj počas uplynulých mesiacov. Teraz to skutočne vyzerá, že je niečo také v pláne, čo dozaista potešilo veľké množstvo rapových priaznivcov.

Separ počas uplynulého kalendárneho roka vydal sólový album OG. Dame taktiež vydal album s názvom 100RY, pričom obaja mali v pláne aj veľké koncertné turné, ale kvôli pandemickej situácii ho museli doposiaľ odložiť. Čo sa týka nejakej tej kontinuity, spoločný album dáva zmysel. Všetci veľmi dobre vieme, že chalani z DMS vedia vyprodukovať parádne tracky, pričom ich ďalší album bude mať určite veľký úspech. To vieme už teraz.

Keď si spomenieme na CDs ako napríklad Prepáčte, MDMS či MMXV, to sú albumy, o ktorých sa hovorí aj po rokoch. Jednoducho, DMS nimi ovládlo scénu a slávilo zaslúžený úspech. Separ, Dame aj Smart vedia ako robiť slovenský rap, pretoe nepochybujeme o tom, že aj teraz by bolo o čom hovoriť a diskutovať. A keď sa na to pozrieme z iného pohľadu, v roku 2021 by sme mohli byť svedkami albumov od Kontrafaktu aj DMS, čo by bola situácia, ktorú môžeme označiť prinajmenšom za veľmi zaujímavú.

Na presné detaily si ešte musíme počkať, ale môžeme konštatovať, že v najbližších mesiacoch sa máme na čo tešiť, čo sa týka slovenského rapu. O všetkých detailoch vás budeme informovať. A čo sa týka Separa, je dobré vidieť, že zdolal zhubnú chorobu, že má skutočne mindset nastavený ako málokto a tento človek zároveň môže byť inšpiráciou aj pre mnohých ďalších. Vždy je o tom, čo si z toho viete zobrať.

Foto: Video YouTube Separov mindset zvíťazil, Separ 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here