Separ si zamiloval Slovensko: Máme enormne krásnu krajinu

0

Všetci sme od roku 2020 niečo čakali, respektíve ešte niečo čakáme. Čo sme ale nečakali, bola, respektíve stále je, celosvetová pandémia koronavírusu. Tá zmenila mnohé. Veľa z nás či z vás mala v plánoch cestovanie po rôznych kútoch sveta, čo sa na niekoľko mesiacov stalo nereálne. Avšak, na niečo to bolo aj dobré – veľa ľudí zistilo, že Slovensko je skutočne nádherná krajina, kde je čo vidieť, a ktorá má čo ponúknuť. A keby niet pandémie, možno by sme si to nikdy ani neboli uvedomili.

Výnimkou nie je ani Separ, jeden z najlepších raperov posledných rokov v slovenskej rap game. Separ pochváli, čo je dobré a skritizuje, čo dobré nie je, a tak by to malo byť. V aktuálnom príspevku na sociálnej sieti Instagram zdelil svojím priaznivcom, aké pocity v ňom Slovensku počas posledného obdobia vyvolalo. A tí z vás, ktorí majú našu krajinu v srdci, jeho slová určite ocenia. My ich oceňujeme.

“Toto leto sme celkom pobehali aj Slovensko s gádžatkami a bolo to super. Máme enormne peknú krajinu,” napísal autor tohtoročného albumu OG, ktorý v súčasnosti pripravuje jesennú tour. Tá by mala byť zážitkom pre všetkých, rovnako tak, ako je zážitkom cestovanie po našej krajine.

Celkovo, posledné obdobie Separ venoval dovolenkovaniu a nečudujeme sa mu. Tlaku a povinností mal v skončených mesiacoch veľa a pred nabitou jeseňou je potrebné dobiť baterky. Fanúšikovia pohľad do Separovho súkromia ocenili, videli ho opäť v póze, v ktorej ho nevidia na pravidelnej báze.

View this post on Instagram

Ahoj ahoj co ty?

A post shared by 𝙎𝙀𝙋𝘼𝙍 (@separ__dms) on

Teraz sa už len ostáva tešiť na jesennú OG TOUR, ktorú Separ vo svojich nedávnych vyjadreniach označil za absolútnu sataniádu. Kto už na jeho koncertoch či turné bol, vie približne povedať, čo to so sebou prináša a potvrdiť, že tieto slová nie sú výmyslom. Na raperovom instagramovom profile môžete vidieť jednotlivé zastávky, ktoré tvoria lokácie z Českej republiky a zo Slovensko.

Separ, rovnako ako všetci ostatní raperi, dúfa, že spoločenská situácia nebude nútená pouzatvárať a preložiť kultúrne akcie, na ktoré priaznivci, a aj samotní interpreti, netrpezlivo čakajú už niekoľko mesiacov. Vzhľadom na to, ako sa všetko vyvíja, nie je jednoduché povedať, čo nastane v najbližšom období, pretože všetko sa mení na dennej báze.

Foto: Separ, profil na Instagrame

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here