Separ je inšpiratívnou osobnosťou. Člen legendárnej skupiny DMS a rapper, ktorý patrí vyše dekádu medzi najúspešnejších na Slovensku či v Českej republike, má za sebou rok, ktorý zmenil mnohé. Prešiel si skutočne náročnými vecami, o ktorých sa nebojí hovoriť. Práve naopak, snaží sa to, čím si prešiel povedať verejnosti a v istom ohľade inšpirovať ostatných. Nebudeme si totiž klamať, každý si vo svojom živote niečím prechádza. 

Separ sa stretol s Osťom a na YouTube kanáli DMS RECORDS uverejnili rozhovor, ktorý jednoducho nazvali Rozhovor o živote. Ak si toto interview stále nevidel, tak odporúčame, aby si si ho určite dal do svojho harmonogramu, pretože týchto necelých 40 minút môže tvoje myslenie či život nasmerovať niekam inam. Jasné, povieš si, že jeden rozhovor nezmení nič, ale faktom je, že zmena začína u teba samého. A toto ťa môže niekam posunúť, keď zapneš, uvidíš.

Separ hovorí veľmi otvorene a Osťo je výborný partner na debatu. To sú fakty, to nie je subjektivita. Separ úprimne porozprával o svojich vzťahových ťažkostiah, o rozchode s Tinou, o tom ako to celé vníma a v neposlednom rade o tom, že v roku 2020 u neho naplno prepukla rakovina, ktorú našťastie dokázal poraziť a dnes je opäť zdravý človek. Nebudeme ti všetko spoilovať, aby si si interview pozrel, ale Separ aj s Osťom sa zhodli na tom, že byť chorý nie je hanba a ľudia sa musia v prvom rade správne mentálne nastaviť.

Samotný Separ hovorí, že keď je tvoje mentálne nastavenie, alebo ak chceš mindset, správny, tak potom vo svojom živote dokážeš všetko. Sám to zažil počas liečby rakoviny, pričom v interview ide naozaj do hĺbky a hovorí o svojich skúsenostiach. Ono, aj keď sa ti to nemusí hneď zdať, tak veľmi veľa ľudí má veľmi veľa problémov, o ktorých hovorí iba veľmi malá hŕstka. Skrátka, častokrát to dusíme v sebe, pričom treba niekedy na rovinu povedať, čo sa deje.

A správne sa nastaviť. Myseľ robí veľa. Separ sa snaží brať veci ako skúšku, pričom sám povedal, že ak ho skutočne niečo rok 2020 naučil, tak to, aby si zbytočne neplánoval veci a žil viacej pre prítomný okamih. Život pred nás niekedy postaví prekážky, o ktorých si myslíme, že ich nedokážeme prekonať. Práve vtedy ale prichádza veľká skúška, kedy sa komplikáciám treba postaviť čelom.

Buďte zdraví a držte sa.

Foto: Osťo, Separ, Rozhovor o živote, YouTube.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu