Áno, momentálne nie je situácia práve optimistická a nikto presne nevie, koľko bude naša krajina a celkovo svet bojovať s ochorením menom koronavírus, ale tento článok predsa len navolíme v mierne pozitívnom (inak pozitívnom) nádychu. Bude sa týkať nového Separovho albumu s názvom OG, ktorý by mal oficiálne uzrieť svetlo sveta v apríli, konkrétne štvrtého štvrtý 2020.

View this post on Instagram

Takze pre ludi co nestihli livestream.. PREPREDAJ ALBUMU OG bude na cas, cize 4.4.2020?. Vydam snippet klip, aby ste vedeli co kupujete.. Predpredaj bude trvat 2-3 tyzdne ako obvykle, predobjednane albumy podpisem ako obvykle, ALE!!! Album sa NEBUDE DAT OBJEDNAT NA DOBIERKU, iba bankovym prevodom, teda kartou, vkladom, atd.. Je to opatrenie aby sa neprichadzalo do styku s peniazmi, pretoze tie su jeden z najvacsich nosicov pliagy, kedze prejdu cez milion ruk a nikdo ich nikdy nedezinfikuje.. Ak opatrenia sprisneju a sposobia to, ze sa k vam albumy v danom termine nedostanu, vymysleli sme uplny vychyt a tym je specificky jednorazovy kod pre kazdu objednavku, ktory ti pride smskou, alebo mailom.. album si nim stiahnes zo serveru ruky hore.. Album ti ale pride aj tak, len mozno s oneskorenim.. Zatial ale vyzera, ze bude vsetko na cas.. Kazdopdne kod dostanes aj tak, aby si to mal aj v digi podobe..ALE, az po skonceni predpredaju pochopitelne.. Rozhodol som sa to neposunut na neskor, aj ked je mozne ze mi to ohrozi predaj, preroze viem, ze vam nova hudba prave teraz chyba a sprijemni vam aspon trochu cas, ktory musite travit doma.. a kedze to nevyzera, ze sa to skonci tak skoro, tak vam snad urobim radost.. Album bude stat 13€, cize asi ako jeden respirator.. Takze 4.4. ideme na to.. Potom uz je to len na vas?? Tesim sa, ze sa nam to podarilo vymyslet, drzte sa.. #HudbaLieci #OstanDomaSNovymAlbumom ?

A post shared by SOLO ALBUM 4.4.2O2G (@separ__dms) on

Separ mal ohľadom nového albumu livestream, ktoré ale logicky nestihol každý. Rozhodol sa preto, že aktuálne informácie poskytne svojim priaznivcom aj prostredníctvom statusu na sociálnej sieti Instagram. Jednoducho, aby nikto neprišiel o dôležité a prospešné informácie.

„Takže, pre ľudí, ktorí nestihli livestream. Predpredaj albumu OG bude načas, čiže 4.4.2020. Vydám snippet klip, aby ste vedeli, čo kupujete. Predpredaj bude trvať 2-3 týždne ako obvykle, predobjednané albumy podpíšem ako obvykle, ALE!!! Album sa nebude dať objednať na dobierku, iba bankovým prevodom, teda kartou, vkladom a tak ďalej,“ začal slovenský raper.

„Je to opatrenie, aby sa neprichádzalo do styku s peniazmi, pretože sú jeden z najväčších nosičov pliagy, keďže prejdú cez milión rúk a nikto ich nikdy nedezinfikuje. Ak opatrenia sprísnejú a spôsobia to, že sa k vám albumu v danom termíne nedostanú, vymysleli sme úplny výchyt a tým je špecifický jednorázový kód pre každú objednávku, ktorý ti príde smskou alebo mailom. Album si ním stiahneš zo serveru Ruka Hore,“ vysvetľuje Separ aktuálnu vzniknutú situáciu.

„Album ti ale príde aj tak, len možno s oneskorením. Zatiaľ ale vyzerá, že bude všetko na čas. Každopádne, kód dostaneš aj tak, aby si to mal aj v digitálnej podobe. Ale, až po skončení predpredaju pochopiteľne. Rozhodol som sa to neposunúť na neskôr, aj keď je možné, že mi to ohrozí predaj, pretože viem, že vám nová hudba práve teraz chýba a spríjemí vám aspoň trochu čas, ktorý musíte stráviť doma,“ píše Separ, ktorého slová dávajú veľký, veľký, veľký zmysel.

„A keďže to nevyzerá, že sa to skončí tak skoro, tak vám snáď urobím radosť. Album bude stáť 13 eur, čiže asi ako jeden respirátor. Takže 4.4. ideme na to. Potom už je to len na vás. Teším sa, že sa nám to podarilo vymyslieť. Držte sa. Hudba lieči, ostaň doma s novým albumom,“ zakončil Separ.

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu