Na niekoho môže Separ pôsobiť prízemne, pre niekoho môže byť tento slovenský raper vzor. Iný si zas môže myslieť, že si z ničoho nerobí ťažkú hlavu a neberie do úvahy nijaké zákony. Nuž, definovať Separa nie je nič jednoduché. Najnovšie tento člen zoskupenia DMS otvoril svoje srdce na sociálnej sieti Instagram.

Príspevok na sociálnej sieti Instagram venoval svojej dcére. „Mal som 27 rokov a v podstate som bol ešte stále decko, keď sa táto pani rozhodla prísť a na kompletku mi zreorganizovať život. Keď sa narodila, vyzerala, že má cca 65 rokov, potom chvíľu vyzerala, že bude mať asi tak osemdesiat kíl a podobala sa na pani Helgu Topoľskú, ktorá celé dni piekla a aj to potom všetko zjedla a z toho mala hlavu ako desaťlitrový kýbel,“ začal svoj príspevok Separ.

View this post on Instagram

Mal som 27 a v podstate som bol este stale decko, ked sa tato pani rozhodla dojst a na kompletku mi zreorganizovat zivot.. Ked sa narodila vyzerala ze ma cca 65 rokov, potom chvilu vyzerala ze bude mat asi tak 80 kil a podobala sa na pani Helgu Topolsku, ktora cele dni piekla a aj to potom setko zedla a z toho mala hlavu jak 10 litrovy kybel..??No, ale kedze ma byt po kom, vyrastlo z nej najkrajsie, najsikovnejsie a najmudrejsie dievca pod slnkom, (teraz som ju, aj nas, pekne prehajpoval?) ktore ma naucilo zit uplne inak.. zmysluplnejsie.. Dakujem, ze sa mi podarilo zalozit si rodinu a dat tomu vsetkemu co robim zmysel, lebo to mam pre koho robit! Dakujem svojej zene, ze mi ju vynosila a dakujem svojim chlapcom, ze neboli lenivi a jeden z nich to dokazal a zapocal tento zazrak! Mat deti je ozdravujuca kúra.. Laska moja najkrajsia, dakujem ze ta mame❤️ Anca ma dnes 5 rokov??? #MojaTLAK

A post shared by SOLO ALBUM 4.4.2O2G (@separ__dms) on

„No, ale kedže má byť po kom, vyrástlo z nej najkrajšie, najšikovnejšie a najmúdrejšie dievča pod slnkom, teraz som ju, aj nás, pekne prehajpoval, ktoré ma naučilo žiť úplne inak.  Zmysluplnejšie. Ďakujem, že sa mi podarilo založiť si rodinu a dať tomu všetkému, čo robím, zmysel. Lebo tom mám pre koho robiť,“ vysvetľuje svoje pocity člen skupiny DMS.

„Ďakujem svojej žene, že mi ju vynosila a ďakujem svojim chlapcom, že neboli leniví a jeden z nich to dokázal a započal tento zázrak! Mať deti je ozdravujúca kúra. Láska moja najkrajšia, ďakujem, že ťa máme,“ zakončil Separ. Príspevok vyšiel pred pár dňami, keď malá Anička oslavovala päť rokov.

Separ jej v rámci albumu MMXV od DMS dokonca venoval skladbu TLAK, kde sa objavuje aj Tina a produkčne sa o ňu postaral SMART.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu