Separ má vonku ďalšie produkty. V spolupráci s OMW sme sa dočkali po úspechu „Pečiuka“ od neho rovno dvoch noviniek, ktoré sme sa pre vás rozhodli zrecenzovať. Ako to dopadlo?

Čo nové má Separ?

„Po mesačnej prestávke od ukončenia predaja obľúbeného Pečiuka, sa známy raper Separ opäť vracia na čerpacie stanice OMV. Tentokrát prináša rovno dve pochúťky, tak ako ich má rád aj on sám.“ 

Takto odprezentovali čerpačky OMW Separove novinky na svojej oficiálnej stránke. Pri spomínanom „Pečiuku“ šlo o to, že sa spustil predaj „klasickej desiaty“, ktorú nám asi väčšine robievali mamky do školy. Zožalo to samozrejme obrovský úspech a bolo len otázkou času, kedy Separ príde s čímsi novým. A na úspech „Pečiuka“ (a takisto aj nemenej obľúbených Extremov) nadviazalo pokračovanie tejto spolupráce v podobe jednej slanej a jednej sladkej pochúťky. My sme sa v redakcii samozrejme na to taktiež hneď zmotali a vrhli sa na to.

 „Zmotka“ ťa zamotá chuťou domácej klasiky

Tou sladkou novinkou je opäť známa klasika, ktorú väčšina z nás bude veľmi dobre poznať. „Zmotka“ je totiž obdobou tradičnej smotanovej torty, ktorú máš možno práve v chladničke aj ty. Ale pokiaľ ti ju lenivá frajerka nechce pripraviť, môžeš zbehnúť na pumpu a ochutnať tú Separovu, pretože tu sa naozaj nedalo čo pokaziť. Piškóty, smotana, mandarínky a to všetko posypané grankom – to je proste najmä v týchto pekelných horúčavách zákusok, ktorý sa nedá odmietnuť. Za nás veľmi fajn a jediné mínus je, že toho mohlo byť viacej. Hah.

Beef so Separom nechce asi nikto, ale „Beef“ od neho je výnimka

Druhá, resp. „slaná“ novinka, je naložená žemlička s hovädzou šunkou, vajíčkom, chrenovou omáčkou, nátierkovým syrom a plátkami bielej reďkovky. Príjemné je určite to, že porcia tej hovädzej šunky je tu fakt poriadna, teda zakusneš a vieš, že… že je to proste ako má byť! Za nás veľký palec hore, kombinácia igrediencií je jednoducho super. Kúpili sme si iba na ochutnávku a vyplakali sme potok sĺz, že sme nekúpili viac. Teda na OMW sa čoskoro vidíme opäť. A možno aj natankujeme. Ale fakt iba možno.

A čo vy? Ochutnali ste už „Zmotku“ alebo „Beef“? A prijali by ste aj ďalšie podobné spolupráce s OMW pumpami?

Pred časom koloval internetom nápad na „Sepárok v rohlíku“, čo aj sám OG prezradil, že sa vlastne aj skutočne chystalo. Dočkáme sa toho niekedy v budúcnosti? Budeme ťa informovať!

No a btw zajtra (v piatok) dáva Separ von svoj nový singel, takže si nalaď ušiská.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu