Separ ohlásil novú módnu kolekciu značky Hood Hero. Toto je Classics

0

Separ je v prvom rade rapper a tvorca skladieb, ale vzhľadom na to, že je dlhodobo jedným z najsledovanejších ľudí v slovenskom verejnom živote, venuje sa viacerým aktivitám. Jednou z nich je jeho módna značka HOOD HERO, ktorá prišla ako prirodzené pokračovanie PIRAT ARMY. A ako to už býva zvykom, keď tento člen skupiny DMS ohlási novú kolekciu, fanúšikovia ju vypredajú za niekoľko momentov.

„Ohlasujeme novú kolekciu CLASSICS ⚠️,“ začal Separ pred pár dňami svoj príspevok na sociálnej sieti Instagram a reakcie ľudí na seba nenechali dlho čakať. Je všeobecne známe, že Separove produkty fanúšikovia majú vo veľkej obľube. „Kolekcia bude obsahovať veľa nových, ale aj starších dizajnov v rôznych farbách,“ navnadil ľudí. Ako to už býva zvykom, ak budete mať záujem si niečo kúpiť, musíte byť rýchli, pretože počet kusov je limitovaný a záujem je obrovský.

„Tiež si môžeš kúpiť vzorku nového parfému „TriŠesPäť“ a rozhodnúť sa, či si ho v zime zadovážiš.“ Ako následne Separ napísal lookbooks budú dostupné 30.8, 31.8 a 1.9. Online drop je naplánovaný na 5.septembra 2021 na 18:00.

Foto: Separ, profil na Instagrame Separ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here