Separ skrz svoj Instagram odkazuje Egovi: „Čo ti už úplne j**e kámo?“. Slovenská rapová vojna pokračuje

Napriek tomu, že sa posledných pár dní zdalo, že napätá situácia v slovenskom rape utíchla, opak je pravdou. Na sociálnej sieti Instagram sa totiž opäť rozbúrili vody, čo sa obnovením neurčitých narážok podarilo vytvoriť Egovi. Čo na to povedal Separ? My sme pre vás obnovili náš YouTube kanál, kde odteraz nájdete aktuálny prehľad vyjadrení zúčastnených interpretov. Ak vás zaujíma predošlé dianie o inšpiráciách, referenčom flowe a kopírovaní, jeho prierez nájdete v TOMTO ČLÁNKU.

Takto Ego obnovil diskusiu o akuálnom dianí:

Napriek tomu, že v Egových storkách neodzneli žiadne konkrétne mená, týchto narážok sa chytil Separ. Práve on spoločne s Damem v predchádzajúcom období riešili tému inšpirácii v SK rape (a hudbe celkovo). Na Egovo video reagoval jeho vlastnými vyjadreniami o „referenčných flowoch“ a „profesionálnom songwritingu“. Do týchto Egových videí zároveň napísal svoj vlastný pohľad.

Vzniká tu otvorený konlikt medzi Egom a Separom?

Ani videoreakcia zo Separovej strany na seba nenechala dlho čakať. Separ sa vo svojich storkách rozhovoril o tom, že on nemá za potrebu naháňať si čísla na konfliktoch a rozvinul svoj názor na Egove vyjadrenie, pričom spomenul aj dávnejšiu situáciu, kedy podobne otvorene skrz sociálne siete práve Ego riešil svoj názor – konkrétne na Bitmana.

Separovi svoju podporu okrem Dameho vyjadril napríklad aj Yzomandias alebo LucaBrassi10X

Medzičasom sa na Egovom Instagrame objavili aktuálne už zmazané storky, kde sa pokúsil situáciu vysvetliť zo svojho uhla pohľadu. V skratke na nich šlo o to, že podľa Egových slov on sám nemyslel zrovna Separa, ale iných – opäť nemenovaných – ľudí, na ktorých jeho predošlé storky boli smerované. V týchto storkách figurovala aj Egova žena Petra, ktorej vyjadrenie opäť komenoval Separ:

Ego vysvetľuje zmazané storky a urovnáva situáciu

Podľa Ega boli spomínané storky s jeho ženou zmazané preto, pretože ju do tohoto konfliktu nechce ťahať..

Čo na to Rytmus?

Je samozrejmé, že fanúšikov zaujíma aj pohľad Egovho kolegu z Kontrafaktu – Rytmusa. Ten sa k situácii postavil v snahe pôsobiť nezaujato. Situáciu okomenoval nasledujúcimi popismi:

O ďalšom dianí vás budeme samozrejme hneď informovať. Do tej doby nám môžete pokojne dať svoj odber na YouTube kliknutím SEM, aby vám už nič neuniklo!

7 KOMENTÁRE

  1. „O ďalšom dianí vás budeme samozrejme hneď informovať“… Vám páni musí z tohto rapu riadne drbat.. Už vám niet pomoci, zdá sa

    • Ide o veľký konflikt domácich raperov – a my sme rapový portál. Prepáč za sklamanie, že informujeme o dianí v rape – žiaľ celý náš web je presne o tom. Maj krásny večer.

  2. Choďte do klietky ako je to dnes módny trend,šak aj tak v sobotu a nedeľu dávajú hivna v telke 😂 alebo si zoberte metlu a choďte zametať a hneď vás pri práci prejdú riešiť hivna 😉

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu