Už sme ťa informovali o konflikte na tlačovej konferencií týkajúcej sa nadchádzajúcej Fight Night Challenge. O tom, ako dopadol stret dvojice Refew a Frayer Flexking sa môžeš dočítať po kliknutí na tento odkaz. V tomto článku ti priblížeme stretnutie dvoch kamarátov – Separ a Majk Spirit.

Aj keď sa v nadchádzajúcom večeri Fight Night Challenge pobije Attila Végh vs Emanuelovi Newton, hlavný zápas bude medzi dvojicou Majk Spirit proti Separovi. Dvaja kolegovia z hudobnej branďže ohlásili ich zápas ešte počas prvého večera, kde prekvapili všetkých ľudí za obrazovkami. Po milých doberačkách, ktoré si odkazmi na Instagrame Spirit so Separom vymieňali prišli spolu na tlačovú konferenciu za jeden stôl.

Na tejto tlačovej konferencií sa pre fanúšikov kontroverzie medzi aktérmi nič zaujímavé, no ostatní si zrejme aj tak prišli na svoje. „Sú tu nejakí ľudia, ktorí robia bojové športy, alebo robia iné športy. Vedia, že je za tým kopa driny, odriekania a kopa iných vecí. Potom keď máš za rozdrabnú hlavu dostať 300€, tak je to také polosmiešne, až polotrápne. Bolo by na čase, keby sa to zobudilo ke’d sú tu takto veľké mená čo sa týka rapovej scény,“ reagoval Separ na Speezyho slová o tom, že športovci si zaslúžia viac pozornosti a peňazí od sponzorov. Taktiež dúfa, že týmto zápasom sa bojové športy spopularizujú aj medzi ženami.

Trashtalk musí byť. „Nedá sa trískať do hlavy niekomu, koho máš rád,“ povedal Separ k tomu, že na takýto zápas sa dvojica na niekoľko dní musí znepriateliť. „Chceme aby to bol naozajstný boj,“ dodal Spirit. „Potom sa spolu opijeme a budeme späť kde sme boli,“ povedal.

Priateľský trashtalk na Instagrame

„Sepi, dúfam, že makáš, dúfam, že poriadne trénuješ. Lebo ja idem plný plyn, nech sa ľudia majú na čo pozerať,“ odkázal Speezy cez sociálnu sieť Instagram.

Krátko na to sa ozval strýko Separ, ktorý skonštatoval, že aj keď včera pil alkohol, podal by „lapov“ lepší výkon. „Včera som bol piť, lebo mama mala oslavu, ale dnes by som zalapoval lepšie, kamarát,“ odkázal mu Separ.

Credits: Fight Night Challenge FB

Pre viac článkov klikaj na tento odkaz.

 

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu