Separ nie len OG slovenského rapu, je aj módnym guru + pomáha druhým

0

To, že je Separ dlhodobo jedným z najlepších slovenských raperov, to je hádam každému jednému z vás jasné. Samozrejme, jeho štýl sa nemusí páčiť každému, ale to, že je niekoľko rokov na vrchole je skrátka fakt, s ktorým musia počítať všetci. Separ sa ale nevenuje len hudbe, kto pozná Pirat Army, tak vie o čom je reč a tí, čo nevedia, sa to práve idú dozvedieť. Člen legendárnej skupiny DMS okrem toho nezabúda na tých, ktorí si nedokážu pomôcť sami.

V tracku PIRAT ARMY na Separovom albume Pancier je to povedané jasne – “nie sú to len handry” a s tým môžeme len súhlasiť. Pritom, nemusí ísť priamo “iba” o PIRAT ARMY, ale prakticky čokoľvek, čo Separ vydá, keď sa bavíme o móde, tak sa medzi ľuďmi veľmi rýchlo vypredá. Člen skupiny DMS neraz povedal, že kúskov nedáva vyrábať veľa, aby nestratili na exkluzivite, čo produktom od neho pridáva na kvalite. Teraz, ako môžete vidieť v priloženom príspevku hore, chystá prémiový drop Fuckoff – sport edition.

Niekomu to môže prísť zvláštne, ale áno Separ sa venuje móde, pričom nie je ani prvý a ani posledný. Je to taktiež trendom vo svete a v priebehu rokov sa nejak tak ukázalo, že móda a rap a idú k sebe. Nečudo, veď hip hop je kultúra sama o sebe a móda je jednou z jeho súčastí.

View this post on Instagram

❌SOLD OUT za 15 minut❌ DAKUJEM!

A post shared by 𝙎𝙀𝙋𝘼𝙍 (@separ__dms) on

Pred pár dňami spúšťal Separ predaj priložených vecí v druhom príspevku. Za koľko boli preč – vypredané? Za 15 minút, áno. Myslíme si, že samo o sebe to hovorí o tom, akej popularite sa tento slovenský rapový OG teší. V neposlednom rade ale musíme povedať, že zaslúžene. Roky pracoval a naďalej pracuje na tom, aby bol tam, kde sa nachádza.

A nebol by to Separ, keby nemyslel na tých, ktorí si nemôžu tak úplne pomôcť sami. Na albume OG má skladbu Všetci za jedného jeden za všetkých, čo je samo o sebe nádhernou myšlienkou, pričom dnes končí predaj mikín s rovnomenným citátom a výťažok z predaja bude venovaný rodinám v núdzi. Keď Separove tracky počúvate pozorne, určite viete, že často a pravidelne prispieva na charitu, aj keď o tom verejne príliš neinformuje. Tak to má byť.

Foto: Separ, profil na Instagrame

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here