Samey potešil svojich fanúšikov. Už čoskoro vydá tretí sólový album

0

Samey, aj keď je na slovenskej rapovej scéne už niekoľko rokov, je väčšinou poslucháčov radený k takzvanej novej škole, a teda k new schoolu. Nečudo, rapovať medzi najlepšími začal v útlom veku, preto si ho drvivé percento ľudí takto zafixovalo. Faktom ale je, že on už nie je tínedžer, je naplno etablovaný interpret a pred pár dňami oznámil publikovanie tretieho sólového albumu.

Samey, člen slovenskej rapovej skupiny Haha Crew, kde sa okrem neho nachádzajú aj Zayo a Dalyb, má doposiaľ za sebou dva sólové projekty. Konkrétne sa jedná o CD Mama neviem, kedy príde domov, pričom koncom roka 2019 vydal aj album s názvom XYZ. Lyricky patrí tento Košičan medzi najlepších rapperov nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike. Niekedy mu verejnosť vyčíta, že sa príliš nevenuje marketingu a hypeu okolo svojej osoby. Nuž, on necháva, aby zaňho hovorili jeho skladby a celkovo to, čo vytvorí.

Tretí Sameyov album bude niesť názov ANARCHIA a uzrie svetlo sveta na všetkých digitálnych platformách počas prvého septembrového dňa. Pre mnohých sa jedná o prekvapenie, pretože Samey tvorbu nového CD nedeklaroval, písal a tvoril v tichosti, i keď z času na čas sa objavili špekulácie, že pracuje na novom projekte. Ten je teraz realitou a my sa máme na čo tešiť. Zatiaľ presne nevieme, ako bude vyzerať tracklist, koľko skladieb sa na Anarchii objaví a akí budú hostia.

Ak však bude Samey pokračovať v nastolenom trende a v tom, že s každým ďalším albumom sa posúva ako rapper dopredu, tak nepochybujeme o tom, že toto CD bude stáť za to. Samozrejme si ho rozoberieme aj v našej pravidelnej rubrike Na prvé počutie.

Foto: Samey, profil na Instagrame Samey

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here