Rytmus o sebe dáva vedieť, tento raz skladbou s mladým interpretom, ktorej vznik mnohých z vás možno prekvapí. Poďme sa spoločne pozrieť na to, o čom v skutočnosti track s názvom „Asi to tak malo byť“, je. 

Rytmus spája sily s talentom

Patrik Vrbovský je v rape tri dekády, preskákal si skutočne mnohým, pričom momentálne je v pozícii určitého krstného otca slovenského rapu. Z toho plynie nepriama povinnosť slúžiť ako vzor pre mladú generáciu interpretov. A práve tento cieľ piešťanský rapper napĺňa na novom tracku „Asi to tak malo byť“.

Člen legendárnej skupiny Kontrafakt dáva priestor po svojom boku tvorcovi menom Stevie, ktorý je nielen rapper, ale aj spevák. Ak ho poznáte, viete, že má veľký potenciál, noo zatiaľ sa mu nedostalo toľko mediálnej pozornosti, ako by si možno zaslúžil. Menej ľudí už vie, že Stevie už s Rytmusom spolupracoval, bolo to pred rokom a išlo o song „Freelife“. Zaujímavosťou je, že Štefan Čikoš túto pieseň vytvoril, keď mal 14 rokov. Raz darmo, keď chcete byť úspešní, musíte začať skoro.

 

Stretnutie s mladšou verziou

Aktuálna skladba „Asi to tak malo byť“ v sebe skrýva zaujímavý vibe, pričom obsahuje kvalitný beat, o ktorý sa postaral producent H0wdy. Vašu pozornosť upúta aj videoklip, v ktorom sa Rytmus stretáva so svojím mladším ja. Nechýba ani ikonická kožená bunda značky Avirex. Tú môžete mať s Rytmusom spojenú vďaka skladbe „Nech vidia“.

A čo sa Rytmus snaží cez svoje mladšie ja odkázať širokej verejnosti? Predovšetkým to, že je nesmierne dôležité, keď je niekto ochotný zmeniť sa a byť otvorený novým skúsenostiam vo svojom živote.

Správne nastavenie mysle a vnútorného fungovania je presne to, čo vás môže dostať tam, kde ste ani len nesnívali, že by ste mohli byť. Prekážky, ktoré sú pred nami, si často tvoríme len sami.

Rovnaká téma, dve generácie toho istého človeka. Idea, ktorá púta, idea, ktorá je navyše kvalitne spracovaná. Ak ste tento song ešte náhodou nepočuli (a nevideli), rozhodne by ste to mali čo najskôr zmeniť.

Photo credits: Rytmus, profil IG, archív

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu