Rozpis je známy: Kde si v júli môžeš vychutnať DMS?

0

Skončila už pandémia koronavírusu? Zrejme nie a zrejme ešte dlho neskončí. V médiách môžeme v tomto období čítať o príchode akejsi druhej vlny, ale je otázne, či vôbec tá prvá skončila. Nuž, to necháme na tých, ktorí sa tomu venujú denne, my sa poďme venovať našim témam. Obmedzenia sú a aj budú, ale vyzerá to tak, že v júli bude ako-tak žiť aj festivalový a koncertový život. Rozpis toho kedy a kde dali von aj chalani z DMS. Na toto čakal nejeden rapový priaznivec.

Separ vydal v roku 2020 nový album OG a chystá turné. Dame vydal v roku 2020 nový album 100RY a chystá turné. DMS je ale DMS a v dlhodobom horizonte sa doťahuje aj na legendárny Kontrafakt. Preto si jednoducho trojica Separ, Dame a Smart, v dobrom myslené, nemohla dovoliť, aby po obnovení koncertného života neabsolvovala aspoň niekoľko koncertov. Pred tým, ako chalanom začnú osobitné turné venované ich (poriadne premakaným) albumom.

Poďme sa pozrieť na rozpis, ktorý členovia skupiny zdieľali medzi ľuďmi na sociálnych sieťach:

10.7 – Jelenec pri Nitre

11.7. Vibe fest Šírava

17.7. Litvínov, ČR

18.7 Zelená voda 

25.7 Žilina

DMS fanúšikovia po nútenej pauze budú môcť prvý raz vidieť 10.júla v Jelenci pri Nitre, pričom už o deň neskôr Separ, Dame a Smart vystúpia v rámci Vibeu na Šírave. Ďalší víkend nasleduje české mesto Litvínov a Zelená voda na Slovensku, na ktorú sa už teraz teší viacero fanúšikov. Nateraz posledný oznámený koncert DMS bude 25.7 na Jakuba v Žiline. Tak teda, ak máte záujem, tieto dátumy by ste si mali zapísať do svojich diárov.

Prečo? Pretože ako uvádzame vyššie, ako Separ, tak aj Dame vydali sólové albumy, ktoré si jednoducho zaslúžia turné a tie budú logicky časovo náročné. DMS ako celok preto možno uvidíme v najbližších mesiacoch pomenej, ale keď sa nad tým zamyslíme lepšie, to že Separ aj Dame dali tento rok von albumy môže taktiež znamenať, že v roku 2021 sa opäť objavia na spoločnom projekte. Týmtom smerom by sme ale nechceli predbiehať. Vzhľadom na situáciu vo svete totiž v tomto momente nikto presne nevie, čo bude.

Foto: Separ profil na Instagrame

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here