Nebudeme si klamať, zápas Refew vs Flexking bol na Fight Night Challenge 2 medzi najsledovanejšími meraniami síl. Z veľkej časti za to môže fakt, že Frayer Flexking si neberie servítku pred ústa so svojimi súpermi sa poriadne hecuje. Na Avšak, je to Refew, kto aktuálne vydal dokument, v ktorom sa dozvedáme takpovediac všetko.

Refew vs Flexking: Dokument

Možno si poviete, že vydať dokument o boxerskom zápase je trochu prehnané. Ale, na druhej strane, dáva to absolútny zmysel. A vo svojej podstate si to meranie síl Refew vs Flexking zaslúži. Český rapper Refew sa rozhodol, že niekoľko týždňov po svojom slastnom triumfe publikuje dokumentárne video, ktoré o jeho cesta za skalpom slovenského interpreta pojednáva. Tu si ho môžete pozrieť.

Viac ako 50-minutové video, v ktorom je skutočne, ako píšeme v úvode, všetko. Refew bol v očiach viacerých priaznivcov miernym outsiderom, možno za to mohol aj fakt, že Frayer Flexking už mal za sebou box s Čis Tým, respektíve, že Andreas duel hypeoval o niečo viacej a budoval okolo seba mediálny oblak.

Čech ale predviedol kvalitný výkon, svojho súpera porazil a následne pokorne odpovedal na otázky. Emóciami a akciou nabité zábery v dokumente vás prevedú Refewovou cestou za boxerským víťazstvom. Možno sa to v momentoch ani nezdá, ale aby sa človek pripravil na zápas v bojových športoch, musí tomu obetovať naozaj veľa. Je to taktiež nesmierne náročné po psychickej a fyzickej stránke.

Tento dokument vám celý proces priblíži. A možno vás aj v pozitívnom zmysle slova šokuje.

Viac rapového odkazu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Frayer Flexking IG, Refew IG

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu