Yzomandias je jeden z najsledovanejších rapperov, nielen v Českej republike, ale aj na území Česka a Slovenska dokopy. Zakladajúci člen labelu MILION PLUS o sebe v úvode kalendárneho roka 2022 dáva vedieť vo veľkom štýle. Fanúšikom poskytol dva tracky v spoločnom videu, ktoré ich majú navnadiť na pripravovaný mixtape.

Nový mixtape už budúci mesiac

Yzomandias už budúci mesiac publikuje mixtape s názvom J. EDEN E-GEN, ktoré láka nielen samotným názvom, ale z toho, čo sme zatiaľ počuli, môžeme konštatovať, že zaujme aj po hudobnej stránke. A to je najpodstatnejšie. Okrem toho ide o tretie pokračovanie, ktoré nadväzuje na mixtapy z roku 2016 a 2019, ktoré v tej dobe mixoval už bývalý člen Milion+, Konex.

Yzomandias umiestnil na YouTube prvé dva tracky z pripravovaného mixtapu. Konkrétne ide o dva tracky. Prvým je „Nerozumí Nám“, o ktorý sa produkčne postaral HAARP a druhým je „Když Jedeme V Noci“, tam produkciu zaobstaral Decky. Double music video si môžete pozrieť nižšie.

Teší nás, že Yzo vzdáva hold v refréne „Nerozumí nám“ atlantskej legende menom Future. Použil jeho lyrics z tracku „Stick Talk“, medzi ktorými ho doplňuje slovami „Si měkkej boy“.

Yzomandias potvrdzuje kvalitu

Zatiaľ je na podrobnejšie hodnotenia priskoro, ale Yzomandias potvrdzuje, že je zárukou kvality. Český rapper sa snaží posúvať celé odvetvie s každým ďalším projektom. Tak by to koniec koncov malo byť.

Yzo je výborný, v jeho baroch sa dá nájsť množstvo zaujímavých myšlienok, flow ani nemusíme komentovať a rap, ktorý predvádza s kombináciou s beatmi predznamenáva úspech pokračovanie mixtapu J. EDEN E-GEN. Ten by mal byť opäť kompiláciou Yzových featov z posledného obdobia, ku ktorým pridá aj pár nových trackov, pričom tentokrát ho namiesto Konexa namixuje Nobodylisten. Po tomto projekte sa až neskôr dočkáme veľkolepého pokračovania albumu Yzomandias II, na ktorý sa netrpezlivo tešíme.

Zaujme ťa tiež: Známy rapper si spríjemnil hokejový zápas súložou (VIDEO)

A toto si už čítal? Kanye West sa chce stretnúť s Putinom. Čo ide riešiť?

Photo credits: @afilmbynattcali

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu