Raperka a speváčka Doja Cat z času na čas zvykne okolo seba vzbudiť trochu pozornosti. Teraz sa jej to podarilo opäť, pričom takto sme to asi nikto nečakali. O čo išlo?

Ešte niekedy na jeseň povedala táto svetoznáma hudobná hviezda na svojom Instagramovom streame, že je možné, že skončí s hudbou. Doja Cat vtedy spustila vlnu ohlasov, fanúšikovia samozrejme nadšení neboli. Odôvodňovala to tým, že za posledných 5 rokov jej hudba už nerobí tú pravú radosť, skôr len samé starosti. Najnovšie speváčka a raperka vzbudila pozornosť tým, že si priamo na Instagramovom livestreame oholila hlavu. A aby toho nebolo málo, tak rovno aj obočie.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Doja Cat (@dojacat)

Nový výzor = nové možnosti? Doja Cat v tom má jasno

Síce ide o radikálne kroky, ale kto sme my, aby sme odsudzovali. Či už chcela iba zaujať alebo nie, vo finále ide o celkom zaujímavý výsledok. S krátkymi vlasmi sme ju mohli vídať už dlhšiu dobu, teda na tejto pôde o veľkú zmenu nejde. Bez obočia však rapová hviezda bude určite budiť viac pozornosti. To si však v rámci svojho mejkapu začala všemožne zdobiť, čo je v podstate celkom originálne. Čo si o tom myslíte vy?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Doja Cat (@dojacat)

Fanúšikovia na jej Instagrame túto zmenu privítali lavínami srdiečok a je teda isté, že sledovanosť má u ďalších hudobných noviniek zaručenú, haha. Budeme ťa určite o všetkom informovať!

COVER PHOTO: Instagram.com/dojacat

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu