Radikalov album bude von už čoskoro. Vychutnaj si čerstvý trailer

0

Radikal Chef patrí medzi rapperov, ktorí počas uplynulých rokov zaznamenali najväčší progres a to, že jeho kariéra sa posúva z úroveň na úroveň potvrdzuje aj v tomto kalendárnom roku. Aktuálne sa hovorí o jeho novom albume s názvom Slovenský Hollywood, ktorý svojím vizuálom pripomína ikonickú videohru GTA. Poďme sa pozrieť na trailer, ktorého sme sa stali svedkami v uplynulých hodinách.

Nebudeme príliš dlho zdržovať, rovno vám pripájame trailer, ktorý Radikal Chef uverejnil na kanáli FCK THEM na video platforme YouTube a musíme povedať, že reakcie ľudí ani v tomto prípade na seba nenechali dlho čakať. Aj keď už FCK THEM ako label neplní svoju úlohu ako v minulých rokoch, Radikal má k nemu stále blízko, preto aj použitie tohto kanálu. To len na okraj, aby nenastalo zmätenie.

Čo je to SLOVENSKÝ HOLLYWOOD? Radikal veľmi pekne vysvetľuje, že je to referencia k tomu, že keď napríklad zažijete niečo pekné vo svojom živote a poviete si, že ste zažili deň ako z filmu, tak to je presne to, čo myslí. Kedy tento album vyjde? Dočkať by sme sa ho mali už 23.mája 2021, čo je o pár dní, pričom už teraz sú dostupné viaceré tracky, ktoré sa nachádzajú aj na YouTube a na všetkých dostupných platformách. Spomenúť môžeme napríklad songy ako Euphoria či Savage Queen, ktoré si ľudia takpovediac idú už určité obdobie. A čísla pozretí stúpajú, pretože Radikal, či už sa to niekomu páči alebo nie, získava na popularite a blíži sa veľkou rýchlosťou slovenskej rapovej špičke.

Radikal v krátkom videu, ktoré je spracované veľmi moderným spôsobom blízkym zahraničným produkciám, hovorí, že každý z nás si zažije ten svoj SLOVENSKÝ HOLLYWOOD. Môžeme len súhlasiť. Všetci máme svoj príbeh, v ktorom zažívame rôzne zaujímavé veci. A áno, referencia k Grand Theft Auto, a teda k ikonickej videohre GTA sa vám nezdá, skutočne tam je. Je vôbec niekto, kto túto hru aspoň raz nehral? Ak aj áno, tak to bude iba malý zlomok ľudí, pretože sa jednalo o podobný video herný fenomeném ako napríklad športové hry FIFA či NHL.

Čo sa hudobnej stránky týka, z toho, čo sme doposiaľ počuli, máme sa na čo tešiť. Tento album si počas budúceho týždňa rozoberieme aj na našom webe v rubrike NA PRVÉ POČUTIE. Môžete sa teda tešiť na podrobnú analýzu. Ak by ste náhodou nevedeli, je to rubrika, v ktorej sa venujeme novým hudobným počinom českých a slovenských interpretov, ktoré sa snažíme rozobrať do najmenších detailov a priniesť vám nový pohľad.

Foto: Radikal Chef, Instagram Radikal Chef

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here