Radikal nahneval Instagram. Ďakuje fanúšikom a sľubuje ďalší track

0

Radikal Chef v uplynulom období poriadne drie. Jeho singel Savage Queen, kde sa objavil aj Frayer Flexking sa teší veľkej popularite a z toho, čo sme sa dozvedeli, by sme sa už čoskoro mohli od tohto interpreta dočkať novej hudby. Budeme netrpezlivo čakať, pretože Radikal naberá na obrátkach a cítiť to aj v jeho hudbe. 

Ak ste náhodou nepočuli track, o ktorom je reč, a teda singel Savage Queen, pripájame vám ho sem, aby ste boli v obraze o tom, o čom je reč na týchto riadkoch.

Vyzývavý videoklip, zaujímavý text, kvalitná hudba a pútavá spolupráca Radikala s Flexkingom. Tak by sa v skratke dal tento track opísať. Radikal Chef o ňom písal aj na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, ale príspevok bol zmazaný. Ako sám rapper napísal, zrejme preto, že sa IG naňho nahneval. Pravdepodobne bola problémom práve spomínaná vyzývavosť.

Radikal taktiež poďakoval priaznivcom za priazeň a za to, že si túto skladbu, ako sa hovorí, idú. Chef je vo výbornej rapovej forme a nedáva nohu z plynu dole, práve naopak. Ako sám informoval, čoskoro by sme sa mali z jeho produkcie tešiť na nový singel. O všetkom vás budeme včas podrobne informovať.

V tejto chvíli je isté jediné, Radikal Chef bude v tomto kalendárnom roku patriť medzi najaktívnejších slovenských rapových interpretov.

Foto: Radikal Chef, profil na Instagrame Radikal Chef

 

 

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here