Radikal Chef si užíva koncerty: Slovenský Hollywood šliape ako coco z Berlína

0

Radikal Chef dal pred niekoľkými týždňami o sebe výrazným spôsobom vedieť, keď vydal nový sólový album s názvom Slovenský Hollywood. Zatiaľ sa jedná o jeho najvýraznejší hudobný počin, o ktorom sa hovorí prakticky neustále a viaceré skladby sú medzi tými najpočúvanejšími v slovenskom rape. Radikal, kráľ severu, si výrazným spôsobom užíva aj koncerty, ktoré sú konečne umožnené, i keď v zľahka obmedzenom režime. A bude lepšie, toto je len začiatok. 

“Album Slovenský Hollywood šliape ako coco z Berlína, Wasted Tour je už overená značka, ktorá prináša heavy metal shows,” napísal Radikal Chef pred niekoľkými dňami na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. A má pravdu, jeho koncerty sú poriadna šou, na ktorej sa ľudia nenudia a robia poriadny bordel. Ak ste to zažili, tak to potvrdíte, ak ste to nezažili, rozhodne by ste to mali v dohľadnej dobe zmeniť. Radikal má aj odkaz pre fans, ktorí by prísť chceli: “Príď opäť skôr, aby si sa dostal dovnútra a nefajčil nasr.tý cigorky pred vstupom s tým, že ti frajca už je dnu a ty už si off limit.” Nuž, vzhľadom na rôzne pandemické opatrenia je lepšie prísť s časovým predstihom, aby všetko prebehlo hladko a vy ste si mohli užiť koncert z plných dúškov.

A dnes Radikal pridal aj ďalší odkaz: Minulý víkend to bol crack, tento víkend to bude tiež hard,” napísal Chef, pričom tento týždeň ho čaká zastávka v Trnave. Ak by ste náhodou nevedeli, čo s časom a chceli by ste zažiť poriadnu rapovú šou, tak viete, kam máte ísť. Faktom je, že Radikal Chef sa naozaj posunul dopredu, vo všetkých stránkach a je to cítiť. Či už hudobne, produkčne, rapovo alebo celkovo, čo sa týka shows. A z toho, čo je jasné, toto ešte nie je vrchol jeho kariéry, preto sa môžeme tešiť na to, čo príde ďalej. Budeme pripravení. 

Do komentárov nám môžete napísať skladbu, ktorú si z tohto albumu najviac idete. Z toho, čo tak sledujeme medzi našimi čitateľmi, veľmi populárne sú tracky ako Euphoria, Zentiva či Slovenský Hollywood. Je to však do veľkej miery subjektívne a tak by to malo byť.

Foto: Radikal Chef, profil na Instagrame Radikal Chef

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here