Radikal Chef ide bombe. Jeho nový album SLOVENSKÝ HOLLYWOOD sa zaradil k tomu najlepšiemu, čo sme mali v tomto kalendárnom roku možnosť počuť, pričom turné, ktorému k tomuto CD je, je niečo, čo rozhodne chcete absolvovať. Aktuálne sa Radikal pripravuje na koncert k Žiline, ktorý prirovnal k rozlúčke so slobodou. Nie je totiž optimistom ohľadom toho, čo nás čaká v našej malebnej krajine na jeseň. 

Radikal Chef počas minulého týždňa dovolenkoval na talianskej Sicílii, ale v závere týždňa už bol opäť v plnej paráde na koncertnom turné. „Tento víkend bol zase pekne hot a za to vám mega ďakujem,“ vyjadril sa Radikal prostredníctvom svojho profilu na sociálnej sieti Instagram.

„Čo je ale dôležité, 20.8 sa koná v Žiline, v klube Enjoy mega rozlúčka s letom na slobodou, na ktorej krstíme môj nový album SLOVENSKÝ HOLLYWOOD a album 100KAR od Frayera Flexkinga. Na druhý deň budem v Rimavskej Sobote v klube Montego, kde to možno pokrstíme v tej severskej Euphorii znovu,“ vyjadril sa.

Prečo rozlúčka so slobodou? Radikal sa viackrát vyjadril na tému toho, že všetko nasvedčuje tomu, že koniec roka bude na Slovensku v znamení lockdownu a zatvárania všetkého, čo môžeme robiť, preto si treba leto užiť v čo najväčšom štýle. Uvidíme, či sa napokon jeho prognózy naplnia, ale zrejme by to nikoho neprekvapilo.

Foto: Radikal Chef, profil na Instagrame Radikal Chef

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu