Radikal Chef je späť! Rapuje do beatu od Norberta Ronina a je pripravený ovládnuť rok 2021

0

Foto: @radikal_chef Instagram

Zlatan Ibrahimovič slovenského rapu je späť. Mnohí z nás pomerne dlho čakali na začiatok Chefovej sezóny, ktorá konečne prišla a odštartoval ju singel Wasted.

V úvode roka sme avizovali niekoľko očakávaných slovenských projektov, medzi ktorými nechýbal ani ďalší album od Radikala Chefa. Po trilógii Freeride ostalo chvíľu ticho, Chef dal len pár featov a vydal najmä úspešnú dvojicu singlov (HOT 16 & Zavretý v Prahe). Fanúšikovia si žiadali nový projekt už minulý rok, no dočkali sme sa ho až teraz a podľa prvotných správ tu máme jasného adepta na projekt roka.

Radikal vždy patril medzi interpretov, ktorí boli pred kolegami o niekoľko krokov vpred a platilo to aj pri nástupe slovenského newschoolu v rokoch 2013-2016. Od nového chystaného počinu máme teda oprávnene vysoké požiadavky, ktoré by sa podľa prvého singla mohli naplniť.

Chef v novinke Wasted rapuje do výborného beatu od Norberta Ronina, ktorí aktuálne patrí medzi najviac fresh producentov domácej scény. Radikal teda zvolil správne a v tejto polohe mu to sedí výborne. Hovoriť nemusím o vycibrenom flowe, lyrike a prejave. Už čoskoro by sme sa mali dočkať ďalších singlov, s ktorými by logicky mal prísť aj predpredaj nového projektu, ktorý podľa slov samotného Paťa vytiahne to najlepšie zo všetkých Freeride projektov a doplní o fresh prvky, ktoré musí rapový album v roku 2021 spĺňať. Nuž, sme zvedaví, zatiaľ užívajte novinku.

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here