Puerto vzdáva hold Kontrafaktu a ich skladbe „Mulano Stylos“. Toto je aktuálna hudobná novinka z dielne slovenského rappera Puerta. Producentsky sa o skladbu postaral Jerry Lee. Čerstvý rapový kúsok, ktorý si rozhodne nemôžeš nechať ujsť. 

Puerto vzdáva hold Kontrafaktu

Puerto patrí medzi novú generáciu slovenských rapperov. Ak ho sledujete pravidelne, viete, že robí naozaj dobrú hudbu. Často spája dokopy rôzne žánry, čo robí z jeho trackov ešte viac zaujímavé skladby. Cudzí mu nie je ani tanec. O tom sa ale presvedčite sami.

Aktuálne sa rozhodol, že vzdá hold legendárnej slovenskej skupine Kontrafakt. Na track „Mulano Stylos“ z dielne KF si pamätajú všetci. Puerto sa ho rozhodol svojským spôsobom oživiť. Myslíme si, že sa mu to podarilo veľmi štýlovým spôsobom.

⇒ Album KF AKO ROLLS a nový merch si vieš KÚPIŤ TU

Producentsky sa o song postural Jerry Lee. Bude zaujímavé sledovať, koľko rapových fans si nájde k tomuto songu cestu. Z reakcií, ktoré sme mali doposiaľ možnosť vidieť, môžeme hodnotiť, že o views a pozornosť núdza nebude.

⇒ Album KF AKO ROLLS a nový merch si vieš KÚPIŤ TU

Ostatné: V exkluzívnom rozhovore sme vyspovedali producenta Jerry Leeho. Porozprával sa s nami o novom EP NEW LEVEL, o začiatkoch, ale aj o tom, s kým sa mu najlepšie spolupracuje. Toto si rozhodne nenechaj ujsť!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu