Futbal a rap, rap a futbal. Toto kombo sa u nás stáva stále viac a viac populárne, za čo si credits môže pripísať aj reprezentat Senca Pridenyyy. Všetci si zrejme pamätáme jeho debut na tracku Kante. Skladba má na jeho Spotify takmer 800-tisíc vypočutí, pri čom si videoklip pozrelo ďalších približne 750-tisíc ľudí na YouTube.

Okrem toho Pridenyyy nazval podla známych fußballspieleroch. Patrí medzi nich Vladko Weiss freestyle, Haaland z jeho projektu Heavyweight, no aj Yaya Toure, kde hosťuje na albume Good Vibes, ktorý má na svedomí Strashny Drente. Nezabudnime ani na hymnu s Frayerom Flexkingom Cika Cika.

Do futbalovo-rapovej zbierky si teraz Pridenyyy pripisuje aj ďalšiu novinku, ktorá je pomenovaná po futbalistovi hrajúcom za francúzsky klub Paríž Saint-Germain a francúzske národné futbalové mužstvo. Na jeho YouTube kanáli vychádza skladba Mbappé, ku ktorej dropol rovno videoklip. Postaral sa oň icedr.ippy. O mix a master sa postarali v štúdiu Dooshi.

„V dobe referenčných trackov vydávam remix na Capital Bra x Farid Bang x Kontra K – Mbappé. Z tohto dôvodu track nebude na streamovacích službách ale nebojte sa, UNDRDG SZN začína,“ napísal Pridenyyy pod videom na YouTube. Underdog má podľa všetkého pripravenú celú kopu skladieb, no zrejme začnú vychádať až keď nastane správny čas. Okrem toho stále čakáme aj na jeho album s Otisom. Všetci o tom albume počuli, nikto o ňom nevie nič.

Mimochodom, kedy vyjde Kante Remix? 

Credits: Pridenyyy IG / Smart IG

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu