“Pozeráme futbal, neviem nič zase ráno, musím pozrieť výsledok” rapuje Pridenyyy v novej skladbe

0

Pridenyyy, raper zo Senca, ktorého určite poznáš aj ty, a to napríklad vďaka jeho prvej skladbe Kante. Tá spolu s videoklipom vyšla takmer pred dvoma rokmi a za ten čas si (len) na YouTube nazbierala viac ako 660 tisíc pozretí, čo je úctyhodné číslo. Od tej doby sa objavil na niekoľkých spoluprácach, sólo skladbách, beefoch a vydal taktiež jeho EP Heavyweight. Od vydania tohto debutového projektu sme o ňom veľa nepočuli, no kvôli koronavírusovej situácií v Prahe sa rozhodol vrátiť domov, na Slovensko. Stačilo mu len niekoľko dní v Senci, aby sa opäť zavrel v štúdiu a pripravil novú skladbu.

Dnes už vieme, že sa mal objaviť na EP On The Beat Bro, ktoré pred niekoľkými dňami vydal Mjay. O tomto projekte sa môžeš dočítať tu. Dnes už vieme, že sa Pridenyyy mal na tomto projekte objaviť na skladbe Real, po bokoch Otisa, Flexkinga, Ciga a Pil Ciho, no jeho slohu použil na inej skladbe. Ako kompenzáciu tak Pridenyyy a Mjay nahrali aspoň skladbu Čierne AF1. 

Prideného sme sa pýtali na to, či niečo v blízkej budúcnosti chystá. Budú to nové spolupráce, sólo single, no aj celistvý projekt, o ktorom by sme sa mali dozvedieť v najbližších týždňoch, či dňoch. Možno sa konečne dočkáme aj EP s Otisom, o ktorom sme počuli ešte minulý rok.

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here