Prešiel Hype, prešiel Hate, teraz to Porsche Boy robí tak, ako vždy chcel. Týmto úryvkom z jeho skladby Dni môžeme začať o jeho prvej skladby z pripravovaného albumu. Po EP Peniažky prichádza mladý raper z východného Slovenska s jeho debutovým albumom.

Všetci už predsa vieme, čo znamená takmer prázdny profil na Instagrame. „Keď na mne vidíš kombinézu vieš, že sa niečo deje! Nahrávam svoj prvý ALBUM,“ napísal pred 6 týždňami na jeho profile pod príspevok. Jeho fanúšikovia si už dávno zvykli na jeho rap, ktorý perfektne fungoval na párty, no skladby ako tá, ktorú vydal v stredu, veľkej skupine poslucháčov pravdepodobne chýbala.

„Koľko odvahy, toľko strachu, koľko srandy, toľko plaču. Divil by si sa čo v takom malom meste môžeš začuť.“

V novinke BACK IN THE DAYZ však zrejme všetkým dokázal, že akosi hudobne vyspel a dokáže napísať aj text, s ktorým sa budú stotožnovať aj fanúšikovia iného rapu. Aj keď všetci vieme, že v sekcí komentárov sa občas zjavujú rôzne individuá. K pilotnej skladbe z jeho debutového albumu prichádza aj videoklip. Postaral sa oň tím ľudí Produkce bez strachu. O skvelý beat sa postaral Nuri.

„Thxxx všetkým, čo sa podieľali a všetkým fanssss. Buď rdy na ďaľšie bengre! ALBUM sa uz finishujeee,“ dokazuje fanúšikom Miško Pipiško.

Pre viac článkov klikaj sem.

Credits: Porsche Boy IG

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu