Pil C: Koncom mesiaca prvý singel z albumu, ale veď vy viete

0

Pil C patrí medzi interpretov, u ktorých hrá prím predovšetkým kvalita, pričom kvantita nie je otázkou dňa a častokrát sa stane, že medzi jednotlivými trackami či albumami od neho sa nachádza pomerne dlhá prestávka. Každopádne, Pil C sa stále sa objavuje a slušnom počte spoluprác, kde ho najvernejší priaznivci môžu počuť. Ale predsa len, keď vydáva CD on, spozornejú všetci.

Medzi jednotlivými albumami vedúcej postavy labelu Comebackgang sa nachádza vždy rozdiel dvoch rokov. Premiérové CD Hype Pil C vydal v roku 2015, V Rádiu Hral Elán Keď Umrel Tupac vydal v roku 2017 a album s nadčasovým názvom 2086 uzrel svetlo sveta v roku 2019. A toto CD, ktorého turné bolo poznačené pandémiou koronavírusu, taktiež bude mať koncom aktuálneho kalendárneho roka dva roky. Už dlhšie vieme, že Pil C v roku 2021 prinesie nový album, preto sa máme na čo tešiť.

A Lukáš svojich fanúšikov poctivo dostáva do varu. Na prvý singel z nového albumu sa totiž môžu tešiť už o niekoľko dní, koncom tohto mesiaca. Áno, úvodnú skladbu z pripravovaného Pil C-ho CD budeme počuť v auguste. „Bolo pekné sa po dlhej dobe vidieť opäť s vami, fanúšikovia moji! Chýbali ste mi. Koncom tohto mesiaca prvý singel z albumu, veď vy viete,“ napísal Lukáš na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. Už čoskoro sa dozvieme viac.

Foto: Pil C, profil na Instagrame Pil C

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here