Pil C je späť v hre. Tracky od neho budeme počuť (zrejme) čoskoro

0

Pil C patrí dlhodobo medzi najpopulárnejších rapperov z českej a slovenskej scény. Na vrchol sa dostal pomerne rýchlo, ale vďaka pravidelne kvalitnej hudbe sa mu na ňom darí držať. Aktuálne sa opäť pustil do aktívnej činnosti, a teda je na mieste si myslieť, že nepotrvá dlho a budeme od neho počuť novú hudbu. Už teraz je jasné, že to, čo vytvorí, sa bude, ako je to už u neho zvykom, tešiť  medzi rapovými priaznivcami veľkej pozornosti. 

Pil C má kvalitu a silnú fan base, i keď treba dodať, že sa stále nájdu ľudia, ktorí ho jednoducho nemajú radi, či už kvôli hlasu alebo vystupovania. Samozrejme, to je prirodzené, málokoho majú všetci radi, ale objektívne vzaté, vedúci člen labelu Comebackgang tvorí kvalitný rap a môžeme pokojne napísať aj to, že jeho texty majú nemalú výpovednú hodnotu, čo je v roku 2021 veľmi dôležitým prvkom. Netvorí len preto, aby tvoril, jeho hudba má zmysel, má určitý cieľ. Nebojí sa rypnúť ani do politického diania, ktoré pravidelne sleduje, často v jeho textoch počujeme odkazy na filmy a seriály, na NBA či futbal (predovšetkým Manchester United) a výnimkou nie sú ani náročné témy, ako napríklad straty a rozchody (Hawaii pripomínať vari ani nemusíme).

Pred niekoľkými dňami Pil C na svojom profile na sociálnej sieti Instagram informoval, že o pár dní sa vracia do štúdia a začína nahrávať a tvoriť novú hudbu. Táto správa bola veľa jeho priaznivcov vzpruhou, veď už netrpezlivo čakajú na nové tracky svojho obľúbeného interpreta. V tomto čase by už mal byť Pil C v plnej prevádzkovej teplote a pravdepodobne nepotrvá dlho a dočkáme sa od neho novej hudby. Samozrejme, presný dátum v tomto momente nepoznáme, ale keď niečo bude konkrétne, tak vás o tom určite budeme informovať aj na našom webe.

A vzhľadom na to, že je rok 2021 a Pil C vydáva nové albumy v dvojročných rozostupoch, tak môžeme očakávať, že v tomto kalendárnom roku sa od neho pravdepodobne dočkáme aj veľkého hudobného projektu v podobe nového CD. To je ale teraz hudba budúcnosti. Debata na túto tému má ešte čas. Určite sa k nej ale dostaneme.

Foto: Pil C, Pil C profil na Instagrame

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here